Test lásky

Optická iluze, která si v poslední době získala širokou popularitu, vyzývá diváky k jedinému: Vybrat si motiv, který spatří jako první. To, co vás praští do očí, následně odhalí, jak se cítíte ve vztazích. 

Ať už se rozhodnete pro rty nebo oko, váš výběr může rychle objasnit, zda máte sklony k romantickým vztahům a co vás trápí, pokud jde o partnery.

Záhadná umělecká iluze je dílem Miii Yilin, přebornice optických klamů, která své internetové publikum neustále udivuje neobyčejným talentem pro profilování osobností. Všichni doslova žasnou nad její přesností.  

Co tedy vidíte? 

Pokud vás jako první zaujaly rty, jste pravděpodobně člověk, který se ve vztazích projevuje jako vlk samotář. Jste pragmatický a soběstačný a vaší doménou je schopnost rychle rozeznat neupřímnost druhých. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

„Dáváte přednost nezávislosti, protože vám poskytuje kontrolu nad vašimi rozhodnutími. Ve vztazích se projevujete přízemním a pragmatickým chováním a vždy jasně víte, po čem toužíte. Proto vás květnaté komplimenty málokdy osloví," uvádí Yilin.

I přes své samotářství vám ale velmi záleží na názoru druhých. Jste perfekcionista, a to jak v osobních, tak profesním životě." Jste vnímaví ke konstruktivní kritice, ale dáváte přednost jemnému přístupu," dodává Yilin. 

Pokud vás jako první zaujalo oko, jste poměrně sebevědomý jedinec. Navzdory své sebedůvěře často prožíváte vnitřní neklid. Ve vztazích žijete pro druhé, partnerovy touhy a zájmy jsou pro vás prioritou.

„Přání a záliby vašeho partnera mají ve vašich vztazích značný význam. Přesto si v rámci partnerství zachováváte jasnou představu o vlastních potřebách a neváháte přerušit vztahy s neuctivým nebo nevěrným partnerem," uvádí Yilin. 

Laicky řečeno to znamená, že když se zamilujete, žijete partnerem, pokud ale zjistíte, že si toho neváží, překvapivě rychle pálíte mosty.

Zdroje: www.express.co.uk, www.indiatimes.com, timesofindia.indiatimes.com