Tato novinka bude nejspíš nabízet nejnovější technologie, vysoký výkon procesoru a vylepšenou kameru. Kromě toho se očekává, že bude mít také nový design a bude dostupný ve více barevných variantách.

Galaxy S23

Galaxy S23 bude pravděpodobně také vybaven novým typem displeje, který se bude jmenovat Micro LED. Tento typ displeje nabízí vyšší jas, živější barvy a úsporu energie ve srovnání s tradičními OLED displeji. Mezi další očekávané novinky patří čip Snapdragon 8 Gen 2 a nebo vylepšená výdrž baterie.

Galaxy Tab S9 Ultra

Samsung by také mohl představit nový tablet, který by se jmenoval Galaxy Tab S9 Ultra. Tento tablet by mohl nabídnout vysoký výkon, dlouhou výdrž baterie a vylepšenou kameru. Kromě toho by mohl být také vybaven novým stylusem, který by umožňoval plynulejší psaní a kreslení.

Galaxy Buds 3

Společnost Samsung by mohla také představit novou verzi svých sluchátek Galaxy Buds 3. Ty by mohly nabídnout vylepšený zvuk, nové funkce a lepší komfort. Kromě toho by měly být vybaveny lepší baterií pro delší a plynulejší výkon.

Zdroj: Youtube

Kdy se koná Galaxy unpacked

Galaxy unpacked se koná 1. 2. 2023 v 19:30 našeho času online na oficiálních stránkách Samsung.com. Je to velká událost pro fanoušky Samsungu, kteří se těší na představení nových produktů pro rok 2023.

A jak sledovat Samsung event?

Spoutě lidí se těší až zjistí největší technologické novinky od Samsungu, a proto se snaží zjistit jak sledovat event živě.

S tolika vzrušením a očekáváním kolem události Unpacked 2023 mnoho lidí touží zjistit, jak ji mohou sledovat naživo.

Naštěstí společnost Samsung usnadnila sledování nadcházející události Galaxy Unpacked 2023.

Zde je návod, jak se můžete naladit:

1. Sledujte na samsung.com
Oficiální stránky technologického giganta nabízejí živý přenos. Držitelé zařízení Samsung mají možnost dostat notifikaci nebo jednoduše registrací svého účtu získate tato upozornění.

2. Sociální sítě Samsung
Událost budou také streamovat kanály sociálních médií společnosti Samsung, jako je Twitter, facebook a YouTube. Nezapomeňte sledovat oficiální účty společnosti, abyste zůstali v obraze. Můžete také vyhledat hashtag #samsungunpacked na platformách sociálních médií a sledovat událost živě.

Na závěr

Pro fanoušky Samsungu to bude jistě napínavé. Očekáváme odhalení nových zařízení Galaxy a budeme se těšit na nejnovější v mobilních technologiích a designu. S informacemi o datu vydání, specifikacích a funkcích to bude skvělá událost. Buďte informováni o nejnovějších aktualizacích týkajících se Galaxy Unpacked a nových zařízení Galaxy.