Pokud se tento algoritmus ukáže jako pravdivý, stane se z Afghana další z těch, jež naši budoucnost odhadli správně.

Matematik vyvinul algoritmus pro výpočet budoucnosti

S predikcí pro rok 2025 přišel Sediq Afghan, afghánský matematik. Jeho algoritmus údajně ví, co se s námi stane za pár let. 

Ačkoliv se vědecká práce opírá o fakta a platné zákony, Afghan šel ve svých výpočtech přece jen o kus dál. Překročil tradiční rámec, který je pro vědu tolik typický. Dr. Mohammed Sidiq Afgan tak vyvořil něco, o čem se ostatním vědcům může zatím jen zdát.

Afghan svými výpočty totiž vytvořil naprosto nový a ničím netknutý algoritmus, který je schopný vypočítat osud. Nejen jednotlivce, ale dokonce celých států. Afghan díky tomu ví, co nás čeká v roce 2025. 

Tento věděc však není na poli matematiky žádným nováčkem. Již před více než třiceti lety vytvořil doslova unikátní metodiku. Ta mu pomáhala zkoumat budoucnost a predikovat, co se stane. Afghan s jistotou tvrdil rozpad SSSR, teroristické útoky na World Trade Centre v New Yorku nebo nástup Baracka Obamy na místo amerického prezidenta.

V roce 2025 má nastat zásadní zlom

Afghan je synem movitého afghánského obchodníka. Narodil se roku 1958 a díky své rodině mu bylo umožněno to nejlepší vzdělání. Nutno dodat, že od útlého věku vynikal vysokým stupněm inteligence a logického myšlení.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Byl to právě Sidiq Afgan, komu se jako prvnímu na světě podařilo vyřešit Newtonův inverzní binomický počet. Dokonce se uvádí, že jeho inteligence je tak vysoká, že se může rovnat i té umělé. 

Matematika je nejen jeho vášní, ale také cestou, jak lépe poznat svět skrze matematické výpočty a ukázat lidem, že matematika není pouze obor, kde se sčítá a odčítá. Afghan také vytvořil první vědeckou studii pro OSN.

Afghan jako úspěšný matematický génius vyvinul speciální techniku, díky které je schopen s velkou přesností vypočítat pravděpodobnost a přesné datum téměř jakékoliv události, o které lidé vedou debaty a nejsou si jí jistí. Staví tak jistotu do situací, které jsou pro mnohé z nás značně nejisté.

To Afghan předpověděl také pro rok 2025, kdy má díky jednání Ruska nastat zásadní zlom. Právě ten má následně zasadit semínko třetí světové války, která má vypuknout v roce 2055. 

Zdroje:

midgard-edem.org

vk.com

en.wikipedia.org