Beran (21.3. – 20.4.)
Tygr

Největší divokou kočkou je silný a nebojácný Tygr. Zrozence Berana ovlivňuje mocný Mars, planeta dominance a temperamentu. Tito jedinci mají v sobě právě tygra, který zrcadlí jejich vášnivou povahu. Tygr i Beran si umí rychle a nemilosrdně poradit s nepřítelem.

Býk (21.4. – 21.5.)
Karakal

Styloví Býci jsou vždy elegantní stejně jako Karakal. Krásné kočky s pověstnými střapečky na uších, které připomínají štětce, jsou divocí a nebezpeční predátoři. Stejně jako Býci. Pokud tento zrozenec ucítí ohrožení, stává se z něj přesně takový obratný zabiják jako z Karakala.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Gepard

Blíženci jsou lidé, kteří dokážou v jednom momentu přejít z nuly na sto. Stejně jako nejrychlejší kočka na světě. Gepard má rychlost a bystrost v krvi. Blíženec jedná a mluví tak rychle, jako tahle šelma běží. A stejně tak nemá konkurenci.

Rak (22.6. – 22.7.)
Kočka pouštní

Zrozenci Raka jsou známí svou mírnou a přítulnou povahou, ale uvnitř bije divoké srdce kočky pouštní. Ta sice vypadá jako krotký mazlíček, ale zdání klame, protože je to nebezpečný a rychlý predátor. Osamělí pouštní tvorové se mají na pozoru, aby ji nepotkali.

Lev (23.7. – 22.8.)
Lev

Lva nemůže prezentovat nikdo jiný než sám král zvířat osobně. Ovlivňuje ho slunce, které stejně jako on touží oslňovat svou září všechny pozemské tvory. Lev potřebuje pozornost, obdiv a chválu. Znamení Lva i samotné zvíře si užívají pocit moci, výhry a následného odpočinku.

Panna (23.8. – 22.9.)
Serval

Mrštný serval zrcadlí bystré, inteligentní a výkonné Panny. Oba jsou obdařeni chytrým kukučem a vnímavostí, ale umí překvapit. Netypicky stavěná kočka má tělo přizpůsobené k pohybu ve vodě, na souši, ve vysoké trávě i ke šplhání po stromech. Stejně obratná umí být Panna.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Ocelot

Půvabný a roztomilý ocelot symbolizuje Váhy, které ovlivňuje Venuše, planeta přitažlivosti a krásy. Ocelot je jednou z nejkrásnějších divokých koček. Může sice připomínat ty domácí, ale jeho pronikavé uhrančivé oči jsou unikátní. Stejně jako omamný pohled zrozenců Vah.

Štír (24.10. – 22.11.)
Rys kanadský

Tajemný zrozenec Štír v sobě nosí ducha té nejzvláštnější divoké šelmy. Magické noční zvíře, pronásleduje neúnavně hlubokou nocí své kořisti. Traduje se, že rys vidí to, co ostatní ne, stejně jako Štír. Tento jedinec s dokonalou intuicí prohlédne každého skrz na skrz.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Jaguár

Pozor, přichází výstřední a nepřehlédnutelný Střelec, který má divokou a dobrodružnou duši stejně jako jaguár. Nikdo nemá tak zajímavou vzorovanou srst jako tato divoká kočka. Stejně tak Střelec, kterého tato šelma symbolizuje, je dobrodruh s dravou energií v srdci.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Sněžný leopard

Kozorozi jsou houževnatí jedinci, kteří se dokážou přizpůsobit a přečkat ta nejnáročnější období. Stejně jako sněžný leopard, který díky své krásné srsti vydrží i nejextrémnější mrazivé teploty. Tito zrozenci se stejně jako tyto překrásné sněžné šelmy toulají s oblibou po bílých horách.

Vodnář (21.1. – 20.2.)
Černý panter

Černý král temnoty se skrývá v těch nejhlubších křovinách džungle. Pěkně si užívá svůj úkryt a vyčkává na svou příležitost. Je jiný než všechny ostatní šelmy, stejně jako se liší Vodnář od ostatních znamení zvěrokruhu. Oba jsou originální, unikátní a samotářští.

Ryby (21.2. – 20.3.)
Puma

Zasněné Ryby se umí velmi dobře adaptovat na různých místech, podobně jako puma. Tato šelma je nepolapitelná přesně jako zrozenec ve znamení Ryb. Oba mají svůj vlastní svět, ve kterém nepotřebují druhé, protože by jim stejně nikdy neporozuměli.

Zdroj: stylecaster.com