Daisy a Violet se narodily 5. února roku 1908 v britském Brightonu. K matčině zděšení byly srostlé v oblasti pánve a ačkoli nesdílely životně důležité orgány, lékaři si netroufli je od sebe oddělit. Jejich matka, neprovdaná barmanka, neudala jméno otce. Krátce po porodu ochotně přistoupila na návrh své nadřízené Mary Hiltonové, která v siamských dvojčatech ucítila obchodní příležitost a chtěla je koupit.

Prodané děti se v nové rodině nedočkaly mnoha lásky; Mary Hiltonovou oslovovaly "teto" a jejího manžela musely titulovat "pane". Často zakoušely i fyzické týrání. Protože jejich budoucnost ležela v poli showbusinessu, učily se zpěvu, tanci a hře na hudební nástroje.

Zpočátku byly Daisy a Violet ukazovány publiku jako zrůdná hříčka přírody. Na první "turné" vyjely už ve třech letech, později zavítaly i do Austrálie a USA. Z vydělaných peněz ale neviděly ani penci, jejich pěstouni (či spíš přesněji vyjádřeno "majitelé") si veškeré výnosy nechávali pro sebe.

Když Mary Hiltonová zemřela, management nad dívkami převzala její dcera se svým manželem Meyerem Meyersem. Tento pár se k dvojčatům nechoval o nic lépe. Dívky byly drženy doma jako ve vězení, nesměly na krok, a ačkoli vydělávaly tisíce, nedostávaly ani kapesné. Když protestovaly, Meyersovi je zbili.

Jakmile Daisy a Violet dosáhly věku 21 let, udaly své vypečené manažery k soudu. Kromě vytoužené svobody se dočkaly i odškodnění ve výši 100 tisíc dolarů a mohly začít samostatný život. Violet navázala milostný vztah s hudebníkem Mauricem Lambertem, ale v žádném z amerických států nedostala povolení ke svatbě.

Provdala se až v roce 1936, jejím manželem se však nestal Lambert, nýbrž herec James Moore. O šest let později uzavřela manželství i Daisy. Není bez zajímavosti, že oba muži byli homosexuálně orientovaní, což vzbudilo dohady, zda mezi manželi vůbec někdy proběhl fyzický styk. Svatby siamských dvojčat každopádně plnily obsah bulvárních tiskovin ještě léta poté, co se ženy se svými partnery rozvedly.

Od roku 1961 už pro sestry Hiltonovy nebylo ve světě showbusinessu místo. O jejich vystoupení přestal být zájem, a tak se usadily v Severní Karolíně a nechaly se zaměstnat v malém obchodě s potravinami.

V lednu 1969 se jejich manažer obrátil na policii, protože nedorazily do práce. Dvojčata byla objevena mrtvá ve svém bytě, společně podlehly nákaze hongkongské chřipky, která tehdy zachvátila svět. Jako první zemřela Daisy. Violet ležela po boku sestřina mrtvého těla ještě několik dní, než ji následovala.