Záhadný hlavolam

Tento zábavný obrázek je způsobem, jak udržet svou mysl v bdělém stavu. Každé rozhodnutí, které v životě uděláme, je ovlivněné tím, kdo jsme. K tomu, abychom sami sebe lépe poznali, pak stačí vybrat věc, kterou byste zvolili jako první. 

Představte si situaci, ve které máte na výběr ze čtyř možností. Vaším úkolem je zvolit, jakou z nich byste udělali jako první. Na obrázku je rychlovarná konvice, zvonící telefon, plačící dítě v kolébce a pes odpočívající na gauči. To, co podle vás skutečně "hoří" a co si žádá okamžitou akci, odhalí mnohé o vaší povaze.

Pokud vás instinkt vede ke konvici, jste pravděpodobně přímý a bystrý člověk. Máte sklon rozhodovat se rychle a bez okolků, což vám zaručí ty nejlepší výsledky. S lehkostí zdoláváte překážky, které vám život staví do cesty. 

Cokoliv stejné a dlouhotrvající vám připadá nudné. Toužíte po neustálých změnách, ty však musí vycházet z předem navrženého plánu. Nikdy nic netvoříte takříkajíc na "koleni". Váš život je jasně definovaný. 

Pokud byste jako první běželi ke zvonícímu telefonu, vaši povahu charakterizuje soustředěnost a diplomacie. Jen stěží od vás vaše okolí může očekávat emoční výkyvy. Alespoň navenek se vždy snažíte kontrolovat. 

Máte schopnost zvládat více úkolů najednou a jako člověk jste velice produktivní. Chvályhodně navazujete nové kontakty a jste rád v centru pozornosti.

Klid a empatie

Pokud je vaší volbou utišit plačící dítě v kolébce, vyznačujete se klidnou a empatickou povahou. Upřímně a rádi pomáháte ostatním, kdykoli je to potřeba. Právě ochota obětovat se pro druhé značí silnou orientaci na dlouhodobé vztahy a rodinné zázemí. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud je pro vás nejnaléhavějším krokem odstranění psa z gauče, jste velice pořádkumilovný člověk. Nepořádek je pro vás cizí slovo. Nesnesete jej doma ani v práci. Udržování pořádku je pro vás důležité také v osobním životě. 

Dokud není vše tak, jak má, jste v napětí a nevrlí. Až příliš velkou váhu kladete materiálním věcem, aniž byste přemýšleli nad těmi duchovními. Ne všechno si lze koupit. Na to je potřeba nezapomínat. 

Tato na první pohled jednoduchá hádanka poskytuje náhled na hlavní rysy naší povahy. Má být zábavným způsobem, jak odhalit nejdůležitější preference každého z nás.

Zdroje: www.brightside.me, www.jagranjosh.com, themindsjournal.com