Rok 2024 je rokem Slunce a pozitivních změn, do kterých se vejde cokoli. Třeba náhodné setkání s dávnou láskou, které vyřeší vaše domácí neshody a vy opět pocítíte motýly v břiše.

Anebo konečně vaši šéfové v práci ocení, že jste fakt dobří, což se projeví na vašem platu nebo povýšení.

A rovněž se můžete pustit do podnikání, ve kterém se vám bude dařit, protože jste našli onu pověstnou díru na trhu.

Štěstí budou mít zejména následující 4 znamení zvěrokruhu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hvězdy vám milé Váhy hrají do karet. Planeta štěstí Jupiter je vám pro letošek hodně nakloněna, což uvidíte nejenom v profesní sféře, ale dařit se vám bude i v dalších oblastech života. Je proto na čase, abyste si konečně uvědomili svůj potenciál a začali si plnit dlouho odkládané sny.

Objevují se před vámi nové obzory i úspěšně dotažené projekty. Konečně někdo ocení váš smysl pro estetiku a harmonii. Dařit se vám bude i ve vztazích, a to díky vašim řečnickým schopnostem, za které by se nemusel stydět nejeden diplomat.

Díky profesnímu úspěchu se zlepší i vaše finanční situace, což je vždy příznivá správa. Jde jenom o to, abyste konečně zahodili svou nerozhodnost a vyrazili vstříc úspěchu, který si rozhodně zasloužíte. Mimochodem i vaše vnitřní já dojde příjemné proměny, která vám otevře mnoho dalších nových cest.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Svět patří Lvům. Nebo minimálně rok 2024. Překonáváte sami sebe, v práci, lásce i v dalších oblastech života. Zkrátka se vás štěstí drží.

Vaše planeta Slunce symbolizuje sebevědomí, životní energii a vůdčí schopnosti. Právě tyhle aspekty vám letos dodávají zvláštní sílu, díky které zvládnete nové výzvy a dosáhnete vysněných cílů. Pozadu nezůstane ani vaše charisma a pozitivní přístup, díky nimž navážete nové kontakty a získáte nové profesní nabídky.

A pokud jde o citový život, pozdravte planetu lásky Venuši, protože to ona může za to, že váš stávající vztah jenom kvete a nezadaným přinese nová setkání a vášnivá dobrodružství.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tenhle rok vypadá pro znamení Střelce dost optimisticky, protože konečně mohou proměňovat vize ve skutečnost a pustit svou kreativitu na plné obrátky. K průlomovému úspěchu vám pomůže Jupiter, což je planeta štěstí.

Celý rok se budete těšit nejenom z úspěšných partnerství, ale také z pozitivních osobních vztahů. Sami můžete vidět, jak se krásně zhodnocuje veškeré úsilí, které vynaložili v loňském roce. Vytěžte z přicházejících odměn vše, co jde.

Vodnář (21. 1. – 20. 2. )

Slunce je planetou transformace, což v roce 2024 pocítí zejména znamení Vodnáře. Milí zrozenci v tomto znamení, vy se popravdě letos nějak nezastavíte, protože kolem vás neustále probíhají nové změny a objevujete nové možnosti. Přijměte výzvy, protože se vám rozhodně vyplatí.

Co se pro vás všechno změní? Opustíte staré vzorce chování, v kariéře využijete svůj talent zcela novým způsobem. Zadaní prohloubí svůj vztah a single Vodnáři konečně narazí na spřízněnou duši.

Mimochodem, ve hvězdách je i psáno, že posunete svou práci na novou úroveň, případně se vydáte na zcela novou profesní dráhu. Znáte přísloví, kdo neriskuje, nevyhraje? Byla by škoda to alespoň nezkusit.

Zdroje: economictimes.indiatimes.com, www.prosieben.de