Největší slabost

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak se zabavit a jak se o sobě mnohé dozvědět. Příkladem je i náš obrázek. 

Je na něm vyobrazených 7 různých symbolů. Ten, který vás nejvíce přitahuje, mnohé prozradí o tom, kdo jste a jakou povahu v sobě nosíte. 

Přesněji jaká je vaše největší slabost. 

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu několika vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek a vybrat si symbol, který s vámi rezonuje. Zkusíte to? 

Vyberte symbol

Pokud jste si vybrali symbol č. 1, pak je vaší největší slabostí hněv. Neumíte ho kontrolovat a často propukáte ve zlostné šílenství. Je potřeba se naučit ovládat. Nechcete přece ztratit všechny, které kolem sebe máte.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Volbou symbolu č. 2 o sobě říkáte, že vaší slabostí je obžerství. Laicky řečeno to znamená, že jíte, dokud neprasknete. Škodíte tím ale jen sami sobě. Přílišné přecpávání ničí nejen vaše zažívání, ale i krásnou postavu. 

Pokud jste si zvolili symbol č. 3, pak jste člověk, jehož slabinou je lenost. Přesně víte, kolik kroků udělat, abyste se neunavili. Pohyb je ale základem pevného zdraví.

Výběrem symbolu č. 4 o sobě říkáte, že vaší největší slabinou je chamtivost. Jste natolik chamtiví, že schraňujete věci, které vůbec nepotřebujete. Naučte se dělit a vlastnit jen to nejnutnější. Šťastný život je víc než jen materiální věci. 

Pokud jste si zvolili symbol č. 5, pak jste člověk, jehož slabinou je žárlivost. To je možná důvod, proč s vámi nikdo nevydrží. Každého chcete kontrolovat a vlastnit. To se ale z dlouhodobého hlediska nedá vydržet. 

Výběrem symbolu č. 6 o sobě říkáte, že jste člověk, který je až příliš pyšný. Nikdy se neumíte omluvit a do poslední chvíle hájíte svou "pravdu". V tomto ohledu byste měli zvolnit. 

Pokud vaše volba padla na symbol č. 7, tedy poslední nabízený, jste člověk se slabinou chtíče. Neustále po někom toužíte a jakmile ho dostanete, jdete zas o dům dál. Pak se nemůžete divit, že od vás partneři dávají ruce pryč. 

Zdroje: namastest.net, his.edu.vn, astrologytests.com