Známe tři zrozenkyně zvěrokruhu, které by měly dát velký pozor na to, do koho se zamilují. Přesto, že se snaží z předchozích vztahů ponaučit, stejně se po nějaké době najednou objeví ve stejné situaci.

Připadají si jako v začarovaném kruhu, ze kterého nelze vystoupit. Je potřeba k tomu přistupovat jako ke špatně naučenému zlozvyku. A dobrá zpráva je, že každý zlozvyk se dá odbourat, pokud se budete snažit.

Následující ženy, že se mohou dostat konečně ven z tohoto začarovaného kruhu, pokud se zaměří na jiný typ svých nápadníků. Vyzkoušet by měly úplný opak mužů, které si doposud vybíraly.

BERAN (21. března – 19. dubna)

Dámy narozené v Beranu jsou ambiciózní a hrdé bojovnice. Možná proto mají slabost pro hodně mužné typy. Vyhledávají si na první pohled dominantní silné chlapíky. Ti mají ale často machistické sklony a řídí je jejich ego. Ve vztahu se tlučou právě jejich ega soupeřící o nadvládu.

V těchto vášnivých ženách hoří vnitřní oheň, který je motorem jejich života. Partneři tohoto typu ho ale převálcují svou energií a uhasí. Je totiž rozdíl mezi klidnou silou a labilní panovačností, kterou tito muži mají vůči těmto zrozenkyním. Pomůže jim změnit vkus a vyzkoušet opak.

Tato silná žena má jiskru, o kterou je potřeba s respektem pečovat, což dokáže chlap, který nepotřebuje být za každou cenu vítěz. Hry v našem životě občas vyhrajeme a jindy prohrajeme. Beranky potřebují muže, kteří se neberou příliš vážně a mají smysl pro humor.

BÝK (21. dubna - 21. května)

Žena zrozená v Býku je dáma, která má ráda, když se k ní muž chová jako ke královně. A mnohdy tomu tak i na začátku vztahu bývá. Ráda si užívá luxusu, když ji muž vozí v drahém autě, a večeří spolu v nejdražších restauracích. Cítí se pak šťastná, opečovaná a rozmazlovaná, jak si zaslouží.

Právě proto přitahuje muže, kteří si ji ale chtějí tímto způsobem koupit a následně ji i vlastnit. To ale není u této dámy možné, protože má ráda pocit vnitřní svobody a nesnese jakékoli omezování. Chce od života to nejlepší sousto a užívat si ho plnými doušky. Toto tempo ale nezvládá její sponzor.

Bohatství a luxus jsou totiž pouze vstupenkou k jejímu srdci. Poku jí nemohou pánové nabídnout nic víc, ztratí o ně rychle zájem a je zklamaná. Čekala totiž inteligenci, humor a smyslnou vášeň. Řešením je pro tuto ženu začít lovit i v jiných vodách, než jen v přístavu miliardářských jachet.

BLÍŽENCI (22. května - 21. června)

Svobodomyslné ženy narozené v Blížencích, jen tak někde dlouho neposedí. Rády experimentují a mění často kulisy i herce v představení svého života. Nesnáší nudu, a to je právě přivádí k tajemným a záhadným mužům. Příslib vzrušení je přivádí do vztahů s takovými jedinci.

Pokud ovšem rozšifrují záhadu daného pána a jeho tajemství je objeveno, začne se tato zrozenkyně ukrutně nudit. Jakmile není ve vzduchu příslib něčeho neobjeveného, a naopak cítí počínají stereotyp, nenápadně se začne krůček po krůčku vzdalovat pryč z tohoto vztahu.

Možná je čas přijmout i variantu, že do života trocha klidu a nudy prostě patří. Někdy není nic špatného na tom, jen tak sedět vedle sebe a být. Mluvit, ale i mlčet. Pro tyto dámy bude klíčové uvědomit si, že utíkají především samy před sebou, a pro život mohou mít partnera bez tajemství.

Zdroje: www.yourtango.com, www.quora.com