Beran 

Nadšený Beran je velmi soutěživé znamení. Hlavním životním cílem Beranů je být úspěšný a prosadit se v jakékoli oblasti. Díky své pozitivní energii mohou uspět v umění, kultuře, nebo zábavním průmyslu. Jejich odhodlání je inspirativní až nakažlivé. Tito zrozenci mají spontánního, dynamického a dobrodružného ducha. Beran touží být vůdcem, ale chybí jim trpělivost pro práci v týmu. Proto je důležité, aby si našli svou samostatnou pozici, ve které mohou pracovat individuálně.

Býk 

Býk usiluje o stabilitu a chce být vždy ve vedoucí pozici. Smyslem života tohoto znamení je poskytovat bezpečí. Rádi jsou v roli náčelníka klanu. Mají silnou a pevnou energii, to je důležité pro to, aby si stáli vždy za svým. Ostatní je vnímají jako pevnou skálu. Upřímní a pravdomluvní zrozenci Býka umí být velice produktivní, zvlášť, když si vyjednali vlastní podmínky a vše probíhá v jejich režii.

Blíženci

Kontaktní Blíženci jsou nejvíce společenským znamením ze všech. Základním cílem tohoto znamení je sbližovat a spojovat lidi. Nemají problém začít se bavit s úplně cizími lidmi. Tito zrozenci jsou permanentně zvědaví. Kvůli vnitřnímu neklidu je pro ně ideální pracovní prostředí tam, kde se mohou volně pohybovat. Potřebují zajímavou podnětnou práci, která není stereotypní.

Rak

Hlavním smyslem života citlivého Raka je ukázat světu, jak bezpodmínečně milovat. Na tyto lidi se můžete kdykoli spolehnout, budou tu pro vás vždy, když je budete potřebovat. Potřebují, aby jejich kolegové byli v práci součástí jejich stejně smýšlejícího kmene. Raci chtějí, abyste viděli jejich láskyplné srdce, které pečuje o své blízké.

Lev

Kamkoli přijdou, tam září. Lidé jsou vždy okouzleni jejich osobností a charismatem. Hlavním životním cílem Lvů je ukázat světu, jak být odvážný a všechno zvládnout na jedničku. Práce, kterou dělají, musí odrážet jejich individualitu a plnit potřebu sebevyjádření. Narodili se, aby oslnivě zářili a vyčnívali z davu. Jejich životním cílem je najít v sobě kreativní energii, díky které zde budou schopni po sobě něco zanechat.

Panny

Panny jsou velmi realistické a ví, že osudu nikam neutečou. Jejich cílem je přinášet lidem klid. Díky neustálému zdokonalovaní se, nemají problém se rychle kdekoli adaptovat. Panna je vytrvalým řemeslníkem zvěrokruhu. Jejich úkolem je proniknout k jádru věci, vyhnout se chaosu a zajistit hladký průběh celého procesu. Právě díky těmto zrozencům bude důležitá práce dokončena.

Váhy

Posláním Vah je vytvořit lepší svět svým smyslem pro spravedlnost a rovnováhu. Tito zrozenci jsou skvělí diplomaté, umí vyřešit i ty nesložitější situace a konflikty. Skvěle spolupracují ve skupině, protože dokáží udržet týmového ducha. Pro Váhy je důležitá upřímnost, spravedlnost a bezkonfliktní prostředí. Lež a podvod neodpouštějí.

Štír 

Štír je nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Jejich svět je černobílý. Buď do něčeho jdou naplno, nebo vůbec. Pracují celým svým srdcem, myslí i duší. Jejich smyslem života je probudit vášeň. Jejich cesta je důkladným průzkumem temných stránek lidské povahy. Zájem mají zejména o sex a finanční příležitosti. Obojí hltají plnými doušky.

Střelci

Střelci jsou svobodomyslní a zvědaví. Mají duši dobrodruha, proto rádi cestují, poznávají nová místa, nové kultury a rozšiřují si obzory. Jejich životním cílem je naučit svět primární dětské zvídavosti. V práci potřebují realizovat svoje vize a plout si na kreativní vlně. Potřebují jen, aby jim druzí důvěřovali, protože potom se naplno opřou do tvoření a ukáží světu svůj skutečný talent.

Kozoroh

Chtějí naučit svět, jak je důležité pečovat o své blízké a podporovat je. Emocionální Kozorozi nesou své srdce na dlani. Tmelí rodinu, vztahy a pomáhají, kde můžou. Snaží se být pro druhé inspirací, protože poctivá práce přináší chvályhodné výsledky. Tito zrozenci se nevzdávají a to se snaží naučit své milované. Vydržet a být trpěliví.

Vodnář

Soucitní Vodnáři mají za životní cíl učinit tento svět lepším. A to v kterékoli oblasti. Byli zrozeni k tomu, aby bořili pravidla, tradice, stereotypy a hierarchie. Mají inovativního ducha a ve své práci dokáží poskytnout jasný a originální pohled na věc. Toto hvězdné znamení chce za každou cenu zlepšovat své okolí, ať už jde o rodinu, domov, práci, nebo ostatní lidi.

Ryby

Zrozenci Ryby jsou velmi kreativní a intuitivní. Milují umění, hudbu a další formy sebevyjádření, které spojují duše. Rybky ostatním připomínají, že všichni potřebujeme empatii, soucit, laskavost a podporu. Dýchají pro umění, tvoření je pro ně stejně zásadní jako dýchání. Toto znamení žije pro to, aby inspirovalo druhé k sebevyjádření a motivovalo je k odvaze něco vytvořit.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com