Beran 21. 3. až 20. 4.

Soutěživý Beran má nevyčerpatelnou energii a dobrodružného ducha. Umí se snadno prosadit v mnoha oblastech od umění a zábavy až po kulturu a technologie. Jejich posláním je inspirovat a motivovat druhé. Díky své bezmezné trpělivosti by měli být ve vůdčí pozici nějakého kreativního týmu.

Býk 21. 4. až 21. 5.

Stabilní Býk je upřímný, odhodlaný a spolehlivý. Chce být součástí života svých blízkých a milovaných, proto jim poskytuje svou základní superschopnost. Tento zrozenec je pro ostatní bezpečným přístavem, kde vždy mohou zakotvit a skálou, o kterou se mohou kdykoli opřít.

Blíženci 22. 5. až 21. 6.

Blíženci jsou nejvíce společenským znamením, a proto je jejich posláním propojovat a sbližovat lidi. Nevadí jim mluvit s cizími lidmi, a oslovit je jako první. Mají nepřehlédnutelný dar komunikace. Navíc nesnesou stereotyp a rutinu, což jim v takovém případě nehrozí.

Rak 22. 6. až 22. 7.

Citliví a empatičtí Raci mají ukázat světu, jak bezpodmínečně milovat. Tito lidé znají hodnotu rodiny, lásky, dětí a času, který nám byl tady v tomto životě vyměřen. Hlavní poslání těchto dobrosrdečných jedinců je šířit radost, lásku, pochopení a toleranci ke všem živým bytostem.

Lev 23. 7. až 22. 8.

Okouzlující Lvi oslňují svou září všechny, kamkoli vstoupí. Jsou to sebevědomí, vstřícní lidé, kteří nám ostatním mají ukázat naše vnitřní světlo, kterému máme věřit a následovat ho. Ukazují nám, jak je důležité si věřit a umět se vyjadřovat. Učí nás nalezení vlastní odvahy a kreativity.

Panna 23. 8. až 22. 9.

Panny jsou velmi realistické a praktické. Jsou nejvíce organizovaným a pracujícím znamením zvěrokruhu. Jejich posláním je naučit nás systematičnosti, ovládnout chaos a nastolit pořádek ve svém životě. Jedině tak můžeme dosáhnout klidu ve svém nitru a zbavit se neustálého stresu.

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Spravedlivé Váhy se snaží každým dnem udělat náš svět lepším místem k žití. Touží po harmonii a nastolení rovnováhy. Jejich životním posláním je učit nás vědomě komunikovat, řešit elegantně a racionálně konflikty, být féroví a všechny životní překážky i spory řešit civilizovaně.

Štír 24. 10. až 22. 11.

Štír je nejvášnivějším znamení ze všech. Pokud se do něčeho vrhnou, tak buď naplno, nebo vůbec. Cokoli dělají, dělají celým svým srdcem, myslí i duší. Mají nám ukázat životní vášeň a energii tvoření. Tito učitelé po vás chtějí jen jedno, prožívat vše, do čeho se pustíte na plné obrátky.

Střelec 23. 11. až 21. 12.

Svobodomyslní Střelci rádi cestují, poznávají nová místa, nové kultury i lidi. Stále si rozšiřují obzory. Životním cílem těchto zrozenců je naučit svět dětské zvídavosti a otevřenosti. S nadšením a optimismem každý den znovu a znovu objevují a hrají si v životě jako malé děti.

Kozoroh 22. 12. až 20. 1.

Kozorozi se mohou sice na první pohled zdát jako příliš sebevědomí až arogantní jedinci, ale uvnitř mají mnoho emocí. Mají velké srdce, které touží pomáhat druhým. Ukazují nám, že i když mají autoritu a vzbuzují respekt, jsou to velice pečující a obětaví lidé, kteří jen nesedí a nesledují děj.

Vodnář 21. 1. až 20. 2.

Soucitní Vodnáři jsou známí svým lidským chováním. Jsou to rebelové zvěrokruhu, protože nesnáší pravidla, stereotypy, hierarchie a tradice. Navzdory tomu se ale angažují v sociální oblasti a dobrovolnictví. Inspirují nás k pochopení, že jít proti proudu neznamená být sobecký.

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Intuitivní Ryby jsou kreativní víly zvěrokruhu. Stejně jako dýchat potřebují i tvořit a propojovat různé oblasti našeho života. Jejich energie je duchovní, umělecká a poetická. Jejich posláním je otevřít nám ostatním oči a vidět srdcem. Rybky nás učí empatii, soucitu a vděčnosti.

Zdroj: https://timesofindia.indiatimes.com
www.yourtango.com