Štěstí podle planet

Pro Berany (21.3. – 20.4.) bude šťastným dnem prázdnin 15. červenec. Právě v tento den se na vás skutečně usměje štěstěna a to především v oblasti lásky a citových vazeb. Pokud tedy po někom toužíte a zatím jste se neodhodlali udělat krok kupředu, vyčkejte na svůj šťastný den a sami uvidíte, že vše, co si přejete, dobře dopadne. 

Pro Býky (21.4. – 21.5.) bude šťastným dnem 28. červenec. V tento den vás čeká štěstí v oblasti pracovních vztahů. Možná vám vyjde projekt, na kterém už delší dobu pracujete nebo vám bude nebídnutá pracovní pozice, na kterou už pár měsíců číháte. Rozhodně myslete pozitivně, protože 28. červenec je jen váš. 

Pro Blížence (22.5. – 21.6.) bude šťastným dnem, na který si můžete naplánovat důležité věci, 19. červenec. V tento den budete nejen sršet vtipem a neotřelými nápady, ale budete si také věřit. Označte si tento den v kalendáři, protože vám jistě přinese vše, co si přejete. 

Pro Raky (22.6. – 22.7.) bude šťastným dnem 6. srpen. Zkuste si na tento den naplánovat volno od práce, abyste se mohli soustředit jen sami na sebe a své plány. Dobijete baterky a návrat do práce se ponese ve znamení znovuzrození. 

Pro Lvy (23.7. – 22.8.) bude šťastným dnem léta 26. červenec. V tento den uděláte nečekaný obrat ve vztahu, který vám už delší dobu činí potíže. Obecně vzato, to konečně chytnete za správný konec a vyberete si cestu, která pro vás bude nejlepší. 

Váš šťastný den

Pro Panny (23.8. – 22.9.) bude šťastným dnem léta 9. srpen. V tento den k vám přijdou peníze. Pokud jste tedy doteď měli strach, zdali zvládnete poplatit všechny své závazky, uvolněte se. Peníze mít budete a sami budete překvapení, jakou cestou k vám přišli. 

Jak milují různá znamení horoskopu: 

Zdroj: Youtube

Pro Váhy (23.9. – 23.10.) bude šťastným dnem 12. srpen. V tento den zahoříte touhou učinit ve svém životě zásadní změny. Zdali se to bude týkat vztahu, bydlení nebo práce, poznáte přesně v pravý okamžik. V tento den zkuste naslouchat hlasu svého srdce. Dovede vás přesně tam, kde máte být. 

Pro Štíry (24.10. – 22.11.) bude šťastným dnem 30. srpen. V tento den dosáhnete vytouženého vítězství, o které se už delší dobu pokoušíte, a párkrát jste to dokonce chtěli vzdát. Ještě vytrvejte. Vaše štěstí je na dosah. 

Pro Střelce (23.11. – 21.12.) bude šťastným dnem 18. červenec. V tento den se odhodláte k nějakému kroku, který vám dosud připadal nemyslitelný. Možná konečně oslovíte svou tajnou lásku a pozvete ji na vysněné rande. Odhoďte pochyby stranou, protože tento den je trefou do černého. 

Pro Kozorohy (22.12. – 20.1.) bude šťastným dnem léta 1. srpen. V tento den se vám zadaří v citové oblasti. Možná se právě trápíte a máte pocit, že navždy zůstanete sami, opak je ale pravdou. Planety s vámi mají jiné a o mnoho lepší plány. 

Pro Vodnáře (21.1. – 20.2.) bude tím nejlepším dnem léta 11. srpen. V tento den plně pochopíte, proč ty předešlé měsíce byly tak náročné. Začnete vnímat věci ze zcela nové perspektivy, coř se výrazně projeví na kvalitě vašeho života. 

Pro Ryby (21.2. – 20.3.) bude tím nejlepším dnem 29. srpen. V tento den nabydete dojmu, jako byste právě vyhráli v loterii. Zvítězit ale můžete v každé oblasti svého života, která si to žádá. 

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, parade.com, www.wellandgood.com