Strašidelný vchod

Psychologické testy osobnosti nejsou pouze zábavou ve chvílích nudy. Díky nim můžeme zjistit mnohé také o sobě. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a zkuste si ten náš. 

Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na obrázek a vybrat si vchod, který vám nahání největší hrůzu. Právě ten nakonec odhalí, po čem v životě nejvíce prahnete!

Na výběr máte z 8 možností. Tušíte, která bude ta vaše?

Jaký vchod zvolíte?

Pokud jste zvolili vchod č. 1, jednoznačně prahnete po lásce a projevech vřelosti. Vaší výhodou je, že umíte žít sám a lásku berete jako bonus. Jste na dobré cestě najít si takového partnera, se kterým vydržíte celý život. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Vchod č. 2 pak značí člověka, který prahne po klidu své mysli. Patříte totiž mezi jedince, kteří neustále přemýšlí a analyzují a tím ztrácí schopnost vidět věci takové, jaké jsou. Další věcí, která vám chybí, je sebedůvěra. Neustále se ztrácíte v pocitu, že všichni ostatní jsou lepší než vy. Tak to ale vůbec není. 

Pokud jste zvolili vchod č. 3, s určitostí prahnete po společnosti podobně smýšlejících lidí. Máte totiž pocit, že s každým, koho potkáte, se spíše míjíte. Jste empatický a laskavý a přesto narážíte na ty, jež se k vám chovají chladně a bez úcty. Naučte se proto stanovit si hranice!

Vchod č. 4 značí člověka, který touží po štěstí. V životě to nemáte snadné. Dalo by se říct, že vás život pěkně zkouší. Také byste rádi zakotvili a konečně měli to, čemu se říká domov. 

Pokud jste zvolili vchod č. 5, pak vězte, že ve skrytu své duše prahnete po jisté míře bezstarostnosti. Jste totiž až možná příliš svázaní negací a vlastním strachem. Vše, co děláte, děláte s myšlenkou, že se to nepovede nebo to nezvládnete. Zkuste negaci pro jednou opustit a snažte se více si důvěřovat.

Vchod č. 6 pak značí člověka, jež prahne po rozhodnosti. Neustále váháte a u ničeho nevydržíte. To se netýká jen práce a koníčků, ale i vztahů. To vám ale mnoho štěstí nepřinese. 

Pokud jste zvolili vchod č. 7, pak prahnete po lepším životě. To ale začíná ve vás samotných. Pokud chcete mít lepší zdraví, musíte začít lépe jíst. Pokud chcete lepší práci, musíte ji nejprve najít. Vše se v životě odvíjí od akce, kterou se pro to či ono rozhodnete vykonat. 

Vchod č. 8 pak značí člověka, který prahne po stabilitě a důvěře. Váš problém tkví ale v tom, že vám to vaše hrdost občas nedovolí. Musíte slevit ze svých zásad a jednat více srdcem nežli rozumem. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.proprofs.com, www.quora.com