Některé dámy mají silné osobní kouzlo, díky kterému jsou přitažlivé pro všechny muže. Je jedno, zda na sobě mají krátké letní šaty, nebo jdou v teplákách pro rohlíky. Je to energií, která z nich jde.

Kamkoli vstoupí, stačí si jen ukázat na toho, kdo se jim líbí. Pánové jsou z nich prostě paf. Tyto ženy nemusí být ani prvoplánové krásky, jednoduše mají něco extra, co z nich vyzařuje.

Býk (21. dubna až 21. května.)

Tyto ženy mají velmi smyslnou energii a kouzlo osobnosti. Muže k sobě přitahují jako magnet. Jsou velice ženské a svůdné, což z nich dělá mnohdy idol na střední škole, ale i později na pracovišti. Tato dáma je femme fatale a všichni to dobře vědí. Pokud se někde objeví, hlídejte si svého partnera, protože ona poblázní všechny kolem.

Býci jsou od přírody hodně sebevědomí a cítí se skvěle ve své kůži. To je na nich velmi lákavé, protože každý muž chce milenku, nebo partnerku, která si věří. Tyto ženy mají přirozený sex-appeal, kterému je těžké odolat. Když své osobní kouzlo ještě podpoří nějakým hodně ženským outfitem, budou nesnesitelně neodolatelné.

Lev (23. července až 22. srpna)

Lvi jsou známí svou sebejistotou a charismatem. Milují obdiv a světla reflektorů. Ženy v tomto znamení se rády ukazují a předvádí. Zájem opačného pohlaví je pro ně velmi důležitou součástí jejich života. Jejich ego ho nutně potřebuje. Tyto dámy mají přirozený respekt, protože se narodily jako velitelky. To je pro pány velice přitažlivé.

Tyto lvice jsou královny večírků. Užívají si společenské konverzace a nejčastěji je najdete obklopené hloučkem obdivovatelů. Mají přirozený sex-appeal, který k nim ostatní přitahuje. Kamkoli tato dáma vstoupí budí dojem filmové hvězdy, nebo nějaké jiné celebrity. Není proto divu, že má vždy na každém prstě několik nápadníků.

Váhy (23. září až 23. října)

Váhy jsou známé svým šarmem a půvabem. Mají přirozenou schopnost vyvolat v druhých příjemný pocit a pohodu, což může být velmi svůdné. Nemají rády konflikty a přehnané dramatické situace. Působí jako pohodové a veselé holky od vedle. Jsou snem každého muže, protože mají smysl pro humor, berou život s lehkostí, a zároveň jsou velmi elegantní.

Tyto zrozenkyně jsou reprezentativní partnerky, protože vždy uchvátí společnost, do které přijdou. Váhy mají velmi romantickou duši a vášnivé srdce, což je dělá ještě přitažlivějšími. Tyto ženy nepotřebují krásné a drahé šaty, nebo vrstvy líčení. Jsou vizuálně krásné samy o sobě. Mají přirozený sex-appeal, kterému nelze odolat.

Ryby (21. února až 20. března)

Zasněné Ryby jsou největší romantičky zvěrokruhu. I když si hrají na silné a tvrdé, nikdo jim to nevěří. Jejich jemná a empatická povaha k nim přitahuje lidi jako magnet. Jsou intuitivní a emočně inteligentní, díky čemuž se dokážou skvěle spojit s ostatními na hluboké úrovni. Jejich ohleduplnost k ostatním a něha, která z nich vyzařuje jsou odzbrojující.

Tyto ženy jsou samy o sobě kouzelné a očarují svým půvabem všechny kolem sebe. Často vyzařují smyslnou a svůdnou atmosféru, aniž by se o to snažili. Rybám stačí jen být, ale pokud na vás pohlédnou svým zastřeným tajuplným pohledem a usmějí se, pochopíte, proč jsou tak neodolatelné. Muži touží být jejich rytíři, chránit je a pečovat o ně.

Štír (24. října až 22. listopadu)

Často jsou právě ženy zrozené ve znamení Štíra považovány za ty nejsvůdnější ze všech znamení zvěrokruhu. Jejich intenzivní a tajemná aura může být pro mnohé jedince neodolatelná. Jsou známé svou magnetickou osobností, vášnivostí a schopností navázat s ostatními kontakt na hluboké úrovni. Jsou přirozeně okouzlující!

Tyto dámy jsou velmi inteligentní a je jim to poznat na očích. Jejich energie je silná a sebevědomá, proto přitahuje tolik lidí. Jsou považovány za vůbec nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Prozrazuje to i jejich pohyb a řeč těla. Zároveň je z nich cítit cosi nebezpečného, protože pokud tuto zrozenkyni zklamete, nebo naštvete, pomstí se vám.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com