Pár dnů po prohlídce se rodina rozhodla, že vilu koupí. Společně zařídili stavební povolení k rekonstrukci, sehnali dělníky, materiál a kontaktovali architekta, který jim měl pomoci přivézt starou budovu k životu.

Carolyn se rozhodla, že celý proces bude natáčet na mobil, aby pak měli srovnání. Díky tomu svět obletělo video, jež zachycuje objev miniaturní místnosti, vybavené pouze jedním kusem nábytku - kovovou postelí.

Tajné dveře v koupelně

„Když jsme domem při prohlídce procházeli, nikdo si nevšiml, že jsou v koupelně další dveře. Suterén nebyl zakreslený ani v plánech,” říká Steven Sparks. „Když jsme tedy začali s přestavbou, dost nás to překvapilo.”

Nenápadný vstup pokračoval strmými schody klesajícími do sklepa. Po několika metrech úzký tunel zatáčel doleva. Nejdřív majitelé narazili na hromadu nepořádku, který tvořila stará střešní krytina a plastové obaly. Poté se ve světle baterek objevil bílý rám postele.

„Její velikost naznačuje, že patřila buď dítěti nebo někomu s malým vzrůstem,” říká Carolyn. „To celý nález dělá ještě děsivější. Proč by někdo spal v podzemí, v úzké místnosti s nízkým stropem, nacházející se za tajnými dveřmi?”

Starý dům

Malé okýnko naznačuje, že prostory byly kdysi využívané k uskladnění uhlí. Po zveřejnění videa však sledující přišli s dalšími návrhy. „Mohla zde spát služebná nebo například kuchař,” navrhuje Lori Barkerová. „Promluvte si s místním knihovníkem, pokud okolím procházeli vojáci, majitelé domu se tu mohli schovávat,” dodává. 

Zdroj: Youtube

Další navrhují hororovější scénáře, v nichž zde bylo proti své vůli držené neznámé dítě, nacházela se tu mučírna nebo pokoj Harryho Pottera.

Zdroje: www.nypost.com, www.dailymail.co.uk