Délka malíčku

K tomu, abychom zjistili skutečnou podstatu svého charakteru, stačí někdy pohled na naše ruce. Respektive na náš malíček. Jeho délka totiž o naší povaze vypovídá víc, než by vás napadlo. 

Každý člověk je svým vlastním způsobem jedinečný. Každý je v něčem dobrý i špatný. Zatímco některé aspekty povahy mohou být na první pohled patrné, jiné jsou tzv. ukryté pod povrchem. Skrýváme je za svými výrazy a postoji. 

Přesto bychom se všichni měli snažit o pochopení svého skutečného já. Pak nám věci v našich životech budou samy o sobě dávat větší smysl a lépe jedna do druhé zapadat. 

Právě délka malíčku může s rozkrytím našeho skutečného já pomoci. Dívali jste se někdy, jak vypadá váš malíček? V tomto ohledu odborníci rozlišují dva typy malíčků. První končí tam, kde začíná poslední článek prsteníčku. 

Druhý typ malíčku je pak o poznání kratší. Končí zhruba v polovině druhého článku prsteníčku. Jaký typ malíčku máte vy? 

Vaše skutečná podstata

Pokud máte typ č. 1, máte vlastnosti přirozeného vůdce. Charakterizují vás zdravé sebevědomí a asertivita. Jste skutečně vůdčí typ, který se nebojí převzít otěže zodpovědnosti v práci, ani v životě. 

Test osobnosti: Tvar vašich nehtů odhalí vaše skryté osobnostní rysy:

Zdroj: Youtube

Jste charismatičtí a společenští, snadno k sobě přitahujete lidi a zanecháváte dobrý dojem všude, kam přijdete. Někdy býváte arogantní, až příliš věříte svým vlastním schopnostem. 

Je potřeba, abyste se v životě naučili větší pokoře. Zkuste občas více naslouchat druhým a brát jejich názor více v potaz. I na nich záleží a i oni mohou mít někdy pravdu. Přece jen, víc hlav víc ví. 

V případě, že máte typ malíčku č. 2, jste jedinečným úkazem síly a ctnosti. Charakterizuje vás silná emoční inteligence, která vám umožňuje číst lidi kolem sebe s neuvěřitelnou přesností. 

Stačí jediný pohled a víte své. Chápete nálady a rozpoložení druhých. Jste autentičtí a málokdy slevíte ze svých zásad. Obzvlášť pokud jste přesvědčení, že se nemýlíte. Jste tvrdohlaví a zloba a zášť jsou vám naprosto cizí. 

Občas působíte rezervovaně. Trvá vám poměrně dlouho, než si někoho pustíte k tělu. Máte sice rádi společnost, ale lidem příliš nevěříte. Důvodem jsou zklamání, která jste ze strany těch nejbližších, zažili. Tak co, sedí to? 

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, www.infobae.com, www.yourtango.com