Kámen jako osobnost

Psychologické testy jsou skvělou zábavou pro naši hlavu. Nenutí mozek k přehnané aktivitě, přesto se díky nim sami o sobě můžete ledasco dozvědět. Příkladem je i náš obrázek se šesti různými kameny. 

Stačí se po dobu 1 minuty zadívat na všechny z nich a vybrat si ten, který s vámi rezonuje nejvíce. Pak se dozvíte, jaká jste osobnost. 

Pokud tomu nevěříte, pak není nic snazšího, než to teď hned vyzkoušet. Není na tom nic obtížného. Ba naopak. Nechte své podvědomí, aby si samo vybralo kámen, který je pro něho nejkrásnější. 

Kameny jsou samy o sobě krásné. Kromě vzhledu však skrývají také určitý typ energie a tím získávají skrytý význam, o kterém mnozí z nás nemají sebemenší tušení. 

Víte, pro který kámen se vaše podvědomí nakonec rozhodne? A co se díky svému výběru o sobě dozvíte?

Vzhled a barva prozradí

Výběrem kamene, respektive volbou takového vzhledu a barvy, které s vámi budou nejvíce rezonovat, zjistíte, jaká přesně jste osobnost a co ve vás třímá. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolili kámen č. 1, tedy opál, jste typ člověka s velkou dávkou empatie. Často se věnujete druhým a sami na sebe tak trochu zapomínáte. Musíte se naučit lépe komunikovat a být v tomto směru silnější. 

Výběr kamene č. 2 zahrnuje malachit. Pokud jste si zvolili právě tento typ kamene, jste člověk, který se neustále a rád učí. Změny berete jako nevyhnutelnou součást života a vítáte je s otevřenou náručí. Vyhýbáte se negaci a sklenici s vodou vidíte vždy na půl plnou. 

Pokud jste si vybrali kámen č. 3, tedy sluneční kámen, jste osobnost plná nezávislosti. Vaše jedinečnost je neustále na očích a ostatní k vám často a rádi vzhlížejí. Rádi proplouváte životem s lehkostí a záříte na všechny strany. Možná i proto se vám většinou daří vše, na co sáhnete. 

Výběrem kamene č. 4 jste zvolili obsidián. Kámen, který o vás vypovídá, že ne vždy jste schopní stát si za svým názorem. Nikdo ale netvrdí, že se to nemůžete naučit. Sami věříte, že všechno jde, když se chce. 

Kamenem č. 5 je howlit. Vypovídá o vás, že jste klidná a vyrovnaná osobnost. Milujete klidnější formy fyzické aktivity jako je jóga nebo meditace a vaše mysl je neustále otevřená novým nápadům. 

Pokud jste zvolili kámen č. 6, tedy dalmatínský jaspis, ne vždy se vám daří držet na uzdě vaše myšlenky. Často trpíte roztěkanou myslí a nejste schopní soustředit se na jednu věc. Skáčete proto z místa na místo, což se může projevit tím, že žádnou věc nikdy nedotáhnete. 

Zdroje: www.quora.com, themindsjournal.com, www.verywellmind.com