Oko do duše

Psychologické testy osobnosti nám pomáhají lépe poznat sami sebe. Zjistit o sobě více. Formou zábavy se tak můžete mnohé další o svém já dozvědět. 

Příkladem je i náš obrázek se sedmi různými oky. Stačí se po dobu několika vteřin na všechna zadívat a pak si vybrat, které se vám líbí nejvíce. 

Právě výběrem svého oka zjistíte, zda jste extroverti nebo inklinujete spíše k tomu být introvertem. Výběrem oka, které se vám líbí, nahlédnete do své duše. 

Možná se vám to zdá neskutečné, za vyzkoušení ale nic nedáte. Sami uvidíte, jak hodně to sedí. 

Oční kvíz je skvělým způsobem, jak nechat své oči vnímat, co se jim líbí. Kvíz jde ale mnohem dále. Skrze oči si totiž vyberete takový z nabízených symbolů, který nejvíce koresponduje s vaší duší. 

Jací jste? 

Pokud jste si zvolili oko č. 1, jste typ člověka, jehož duše volá po dobrodružství. V životě se řídíte intuicí a s ostatními dokážete komunikovat i beze slov. Zkrátka víte, jak se cítí a co zrovna prožívají. Nebojte se proto svou intuici dále rozvíjet. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud bylo vaším výběrem oko č. 2, jste člověk, který toho již hodně zažil. Ze všech životních zkušeností si ale vždy berete to nejlepší a své duševní jizvy sice znáte, rozhodně jste kvůli nim ale nezahořkli. 

Oko č. 3 o vás vypovídá, že milujete přírodu. Na lidi kolem sebe působíte jako magnet. Mají pocit, že se ve vaší přítomnosti cítí psychicky lépe a šťastní. Rozdáváte štěstí kdekoli, kam se vydáte.

Výběrem oka č. 4 k vám přichází zpráva, že jste člověk, který nebere to, co vidí, jako konečné a platné. Víte, že věci v životě jdou daleko dále, než je našim očím viditelné. V životě se řídíte především podle svého pocitu, který vás nikdy nezklame. Jste poměrně velký extrovert, který se rád obklopuje dobrými lidmi. 

Oko č. 5 o vás říká, že jste skvělý manipulátor, který dokáže každého dostat přesně tam, kde ho chce mít. Často však jednáte nevědomky, zkrátka to děláte proto, abyste se vy měli co nejlépe. Jste tajnůstkáři, kteří o svých záměrech příliš nemluví.

Pokud jste si vybrali oko č. 6, pak jste velice moudrá osobnost. Lidé si k vám chodí pro rady a vy, aniž byste mnohdy tušili, jim vždycky pomůžete. Máte dar ostatním předávat pozitivní energii a učit je, že naděje nikdy neumírá. 

Oko č. 7 pak představuje člověka, který v tom zkrátka umí chodit. Nejste ale manipulátor, spíše víte, jak na lidi i svět kolem sebe. Jste nadmíru empatický člověk, který vždy zvolí cestu, která je schůdná všem. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.jagranjosh.com, tabanmd.com