Scenérie určující osobnost

Psychologické testy nejsou jen skvělou zábavou, jak zahnat nekonečně chvíle nudy. Jsou také způsobem, jak plně zapojit hlavu a zjistit, kdo skutečně jsme. 

Příkladem je i náš obrázek se čtyřmi různými výjevy. Scenérie, která na vás působí nejpříjemněji, vás překvapí. Mnohé o vás totiž řekne. 

Nevěříte? Pak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Plně postačí, abyste se po dobu jedné minuty soustředěně zadívali na náš obrázek. Netlačte, nechte své podvědomí rozhodnout za vás. 

Kdo skutečně jste? 

Pokud vaše volba padla na scenérii č.1, pak jste člověk plný vášně. Rád ji předáváte nejen životu kolem, ale především druhému pohlaví. S oblibou se seznamujete a nezkazíte žádnou zábavu. Jste cílevědomý člověk, který vždy každou věc, kterou rozdělá, dotáhne do konce. Jste inteligentní a velice zvídavá osobnost. 

Na životě nejvíce milujete jeho pestrost a s odhodláním sobě vlastním se pouštíte do každého nového dobrodružství.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Scenérie č. 2 představuje takového člověka, který na první pohled může působit jako mouchy snězte si mě. Nenechte se však mýlit. Opak je pravdou. O svých záměrech jen málokdy mluvíte, dokud si nejste jistý, že se povedou a jste na správné cestě. 

Milujete skvělou společnost a vaše povaha je spíše extrovertní. Introvertem se stáváte v okamžiku, kdy už toho bylo dost a vaše tělo i hlava žádají kýžený odpočinek. 

Pokud vaše volba padla na scenérii č. 3, pak vězte, že jste introvert, který miluje svůj vnitřní svět. Ten si také sám vytváříte a je přesně takový, jaký ho chceme mít. Máte malý okruh přátel, na které se však kdykoliv můžete spolehnout. 

Občas máte problém vyjádřit skutečně pocity, protože se bojíte zklamání. I přesto, že společnost příliš nevyhledáváte, lidé se na vás často obrací s prosbou o radu. 

Pokud jste si zvolili scenérii č. 4, pak jste rozený optimista. Sklenici s vodou vidíte vždy na půl plnou a jen máloco vás přesvědčí o opaku. Rád se smějete a vyhledáváte lidi podobného ražení. Jakmile narazíte na negativitu, pak se rychle vytratíte. 

Jste empatický a soucitný člověk. Lidem rád pomáháte, a to dokonce ve chvílích, kdy víte, že stejnou oporu čekat nemůžete. 

Tak co, sedí to? 

Zdroje: astrologytests.com, www.quora.com, www.jagranjosh.com