Fascinuje vás pohled na mohutné kmeny, rádi si sednete pod rozkvetlé trešně a nasloucháte bzučení včel? Obdivujete stíny holých větví či se těšíte na první letošní úrodu? Pokud byste narazili na skupinu šesti stromů a mohli si vybrat pouze jeden, jakému byste dali přednost?

Strom č. 1

Dominantní osobnostní rysy:  Zodpovědnost a klid

V případě, že vás zaujala souměrnost a jednoduchost prvního stromu, pak patříte mezi ty, kteří ke každému úkolu přistupují zodpovědně a s rozvahou. Vaše touha po klidu může být jak silnou, tak slabou stránkou. Místo toho, aby jste zvolili složitější cesty, můžete preferovat pohodlí. Nicméně, hledání rovnováhy vám umožňuje najít balanc mezi osobním a pracovním životem.

Strom č. 2

Dominantní osobnostní rysy:  Spolupráce a ohleduplnost

Jste přátelští a trpěliví. Stejně jako strom, jenž několik měsíců čeká, než se z kvítku stane plod, i vy víte, že za skvělým výsledkem stojí kombinace dobré spolupráce a dostatku času. Nebojíte se improvizovat a přizpůsobit se situaci. Dejte si ale pozor, abyste se nesnažili pouze plnit požadavky druhých, ale mysleli i na sebe.

Strom č. 3

Dominantní osobnostní rysy:  Upřímnost a intelekt

Pokud vás zaujala zelená záplava listí, jež nabízí třetí strom, prozrazuje to o vás, že jste přímočaří. V komunikaci s ostatními jste zcela upřímní a neschováváte se za zbytečná slova. Spoléháte se na svůj důvtip a vždy přemýšlíte, jaké bude mít vaše rozhodnutí následky. To vás však může zároveň nutit přešlapovat na místě a čekat na to, až nastane správný okamžik.

Strom č. 4

Dominantní osobnostní rysy:  Kreativita a citlivost

Barvy, tvary, linie. To je váš svět, v němž vládne kreativita. Pomáhá vám překonávat výzvy a zahnat nudu. Díky ní vnímáte vše kolem sebe více do hloubky, což z vás dělá citlivého člověka, jenž dokáže ocenit práci druhých. Prahnutí po dokonalosti vás ale může někdy trápit natolik, že snadno upadnete do deprese.

Strom č. 5

Dominantní osobnostní rysy:  Tvrdá práce a efektivita

Všechno nebo nic. To je heslo těch, kteří si vybrali strom číslo pět, zobrazující čtyři roční období. Ve všech oblastech života se snažíte fungovat na sto procent. Jste pracovití a efektivní. Toto nutkání vás ale může jak fyzicky, tak psychicky vyčerpávat. Stejně, jako si příroda dovolí odpočinout, i vy nezapomínejte na pravidelné přestávky.

Strom č. 6

Dominantní osobnostní rysy:  Dynamičnost a představivost

Zaujala vás barevná záplava květů? To o vás prozrazuje, že máte dynamickou povahu. Změny pro vás znamenají výzvy. Neradi se přizpůsobujete a rádi objevujete nové věci. Myslete však na to, že existuje také reálný svět, kde vás vaše rodina potřebuje.

Zdroje: www.themindsjournal.com, www.yourtango.com, www.jagranjosh.com