Co vás trápí?

Psychologické testy nejsou jen skvělým nástrojem, jak zahnat zběsilé chvíle nudy. Jsou především způsobem, jak sami sebe můžeme lépe poznat. Jak odhalit své silné a slabé stránky. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 6 různých zvířat. To, které s vámi nejvíce rezonuje a líbí se vám, pak mnohé prozradí o vašem charakteru. 

Přesněji řečeno odhalí, co vás trápí. 

Není na tom nic složitého. Stačí se po dobu několika málo vteřin zadívat na náš obrázek a vybrat přesně to zvíře, které je vám nejblíže. Tušíte, které to bude? 

Odhalí osobnost

Výběrem "svého" zvířete odhalíte svou osobnost. Až zjistíte, co vás tíží, dostanete příležitost problém vyřešit a tíhy se jednou provždy zbavit.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud vaše volba padla na zvíře č. 1, pak jste až příliš dlouho věnovali čas ostatním, namísto toho, abyste ho dali také sami sobě. Začněte s tím hned teď. Uvědomte si, že tím nejdůležitějším člověkem, kterého máte, jste vy sami. 

Výběrem zvířete č. 2 o sobě říkáte, že máte strach, že se ztratíte. Ať už jsou to vztahy nebo práce, často netušíte kudy kam. V takovém případě musíte mluvit. Říct si, co chcete a v čem se necítíte dobře. 

Pokud jste zvolili zvíře č. 3, pak vám chybí sociální kontakt. Komunikace přes sociální sítě vás nenaplňuje. Pokud chcete vidět změnu, musíte ale začít u sebe. Co takhle pozvat kolegyni z práce konečně na kafe?

Výběrem zvířete č. 4 o sobě říkáte, že jste hypochondr. Neustále vás svazuje pocit, že je vaše zdraví v ohrožení. Musíte si uvědomit, že úzkost vzniká v hlavě, není založená na reálných základech. 

Pokud jste si zvolili zvíře č. 5, pak jste člověk toužící po lásce. Vaší slabinou je ale silná nedůvěra ve své okolí. Pokud se budete neustále vyhýbat lidem, žádného partnera nikdy potkáte. Opusťte obavy a začněte si víc věřit. Pak budete stejně přistupovat k ostatním. 

Výběrem zvířete č. 6 o sobě říkáte, že máte strach o finance. Neustále přemýšlíte, jak zbohatnout. Bere vám to však veškerou energii věnovat se činnostem, které vám peníze mohou vydělat. Nemluvte a začněte konečně něco dělat.

Zdroje: themindsjournal.com, timesofindia.indiatimes.com, www.jagranjosh.com