Poznejte svou osobnost

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak se zabavit a zároveň o něco více prozkoumat, kdo skutečně jste. Jaké máte kladné nebo záporné stránky.

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 5 různých trojúhelníků. Ten, který vám bude připadat nejvíce vyvážený, o vás mnohé napoví.

Přesněji řečeno, volba trojúhelníku odhalí vaši největší přednost. Jaká to podle vás bude? Pokud vás to zajímá, už na nic nečekejte a pusťte se do toho. Budete překvapení, jak přesné to je.

Jaký trojúhelník je váš?

Stačí se pozorně zadívat na náš obrázek a zkrátka vybrat trojúhelník, který s vámi nejvíce rezonuje.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste zvolili trojúhelník č.1, pak vězte, že to, po čem toužíte nejvíce, je hluboké přátelství. Jste ochotný pro to, aby fungovalo, udělat téměř nemožné. Své přátelé podporujete, chválíte a kdykoliv je potřeba, také vyslechnete a zahrnete láskou. Přátelství stavíte na stejnou úroveň, jakou je pro vás rodina.

Trojúhelník č. 2 znamená, že vaší největší předností je cílevědomost. V životě toužíte něčeho dosáhnout a jste ochotný pro to hodně obětovat. Nikdy však nejdete cestou, která by ostatní ranila nebo zradila. Máte rádi fair play a tím se řídíte i mimo pracovní svět. Věříte, že pokud je vaše přání skutečné, nakonec se vždy splní.

Pokud jste zvolili trojúhelník č. 3, pak jste typ člověka, který jen málokdy ukáže své emoce. Neznamená to, že jste bezcitní, jen se umíte skvěle ovládat. Víte, že ne vše je třeba řešit nahlas nebo hádkami. Tím jste pro ostatní jako magnet, za kterým chodí pro rady a uklidnění. Vědí, že si za každé situace umíte zachovat chladnou hlavu.

Výběr trojúhelníku č. 4 znamená, že vaší největší předností je perfekcionismus. Musíte mít všechno přesné a nejlépe podle tabulek. Jinak jste nesvůj. Lidi kolem vás však tato vlastnost často vytáčí. Vám je to ale úplně jedno. Puntičkářství vám jistě pomáhá v zaměstnání, kde je na vás naprostý spoleh. Každý úkol, kterého se zhostíte, dotáhnete do konce.

Pokud jste zvolili trojúhelník č. 5, pak je vaší největší předností otevřenost. A to v každé oblasti vašeho života. Nemáte strach otevřít jakékoliv téma ke konverzaci, což z vás činí přirozeného vůdce. Navíc jste rád středem pozornosti a v každé společnosti zajistíte zábavu. Pro ostatní jste člověk, v jehož blízkosti se cítí všichni dobře a uvolněně.

Zdroje: themindsjournal.com, www.buzzfeed.com, www.arealme.com