Odhalte, kdo jste

Psychologické testy osobnosti jsou skvělým nástrojem, jak zaměstnat svou hlavu natolik, že už nezbyde prostor na nic jiného. Kromě toho však tyto testy mají i další výhody. Odhalí vám podstatu vaší osobnosti. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 5 různých trojúhelníků. Ten, který vám přijde nejvíce vyvážený, tedy ten, který s vámi bude co nejvíce rezonovat, prozradí, kdo skutečně jste. 

Nevěříte? Pak není nic snazšího, než si to vyzkoušet. Opravdu to sedí! 

Váš výběr vás prozradí

Psychologický test, jehož podstatou je výběr trojúhelníku, vám dává možnost, abyste lépe poznali sami sebe. Zejména pak svou největší přednost. Tedy to, co vás staví před ostatní.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Už víte, jaký trojúhelník je ten váš?

Pokud jste zvolili trojúhelník č. 1, pak je vaší největší předností přátelství. Právě to stavíte nade vše. Své přátele si pečlivě vybíráte a jste tu pro ně ve dne v noci. Vždy se jim snažíte pomoci a není nic, co by pro vás nebylo možné. Člověk, který se stane vaším přítelem, má doslova na růžích ustláno. Vždy ho vyslechnete a vždy se budete snažit, aby mu bylo dobře. Nejen s vámi, ale i mimo váš společný svět. 

Volba trojúhelníku č. 2 znamená, že vaší největší předností jsou ambice. Ve zdravé míře je skutečně stavíte na 1. místo. Víte, co chcete a snažíte se pro to udělat maximum. Jakoukoliv prohru berete pouze jako zkoušku být příště nejen chytřejší, ale i silnější. 

Trojúhelník č. 3 pak představuje člověka, jehož největší předností je sebeovládání. Nejen, že nejste nijak emotivní a dokážete v každé situaci zachovat chladnou hlavu, ale také dbáte na to, abyste si vždy na každého ve svém světě udělali názor dle vlastních zkušeností. Laicky řečeno to znamená, že se k vám mohou donést jakékoliv drby, pokud se však o nich nepřesvědčíte na vlastní kůži, nic a nikdo vás nepřesvědčí. To, kým jste, máte plně ve své moci. A to je obdivuhodné. 

Pokud jste si vybrali trojúhelník č. 4, pak vězte, že jste velký puntičkář a perfekcionista. Vše, pro co se rozhodnete, nejen dotáhnete do posledního puntíku, ale snažíte se, aby to bylo udělané co možná nejlépe. Je radost se vámi nechat nejen inspirovat, ale také s vámi kdykoliv spolupracovat. Důvodem je, že spolehlivějšího člověka je zkrátka těžké najít. 

Trojúhelník č. 5 pak představuje takový typ člověka, který je naprosto upřímný. Ať se to ostatním líbí nebo nelíbí, pokud se vás zeptají, vždy jim sdělíte svůj skutečný názor. Možná i proto se na vás vaši přátelé obrací, když mají jakékoliv životní problémy. Ví, že i když to někdy bolí, dáte jim tu správnou perspektivu. A to je něco, co je k nezaplacení. 

Zdroje: themindsjournal.com, enneagramuniverse.com, www.theatlantic.com