Síla optických klamů

Svět je plný optických klamů. Ty jsou skvělým způsobem, jak se zabavit a mnohé o sobě zjistit. Vždy záleží na tom, co na nich spatříme jako první. 

Právě to nakonec odhalí zajímavé rysy o naší osobnosti. Jednou z takových iluzí je i ta naše. Stačí se na ni soustředěně zadívat a vybrat motiv, který vás jako první zaujme. 

Na výběr máte ze tří možností. Můžete vidět tvář ženy, ptáky nebo se vám před očima může zjevit liška. Motiv, který vyberete, prozradí vaše silné a slabé stránky. Nevěříte? Na nic nečekejte a pusťte se do toho. Budete překvapení, jak přesné to je. 

Pokud vás jako první zaujala liška, pravděpodobně ve vás třímá pozoruhodná otevřenost. Emoce vámi volně proudí a nebojíte se je otevřeně vyjádřit. Rozhodování se u vás často řídí spíše intuicí než čistou logikou. 

Nepodceňujte však svou schopnost vymýšlet jasné plány a s přehldedem je realizovat. Vaše silné stránky spočívají v bystrém intelektu, neochvějné rozhodnosti, spolehlivosti, sebedůvěře a schopnosti přesně zpracovávat informace.

Co vidíte?

Na druhou stranu, pokud byli dva ptáci to první, čeho jste si všimli, ztělesňujete vlastnosti hrdosti, síly a nezávislosti. Vedení je pro vás přirozené, doprovázené vytříbeným smyslem pro humor a uhlazeným vystupováním. 

Iluze, které vám zamotají hlavu:

Zdroj: Youtube

Vaše vyjednávací schopnosti jsou příkladné, dokážete bez námahy přesvědčit ostatní. Vaše pevnost v názorech a cílech však někdy hraničí s dětinskou tvrdohlavostí. Jakmile se jednou rozhodnete, je pro kohokoli náročné zviklat vaše přesvědčení, které je poháněno vaší vysokou intelektuální kapacitou.

V případě, že vaši pozornost upoutala tvář ženy, disponujete bystrým intelektem spojeným se silným smyslem pro spravedlnost. Váš morální kompas je neochvějný, nesnášíte aroganci a nadřazenost v jakékoli podobě. 

Své přátele si pečlivě vybíráte a vyhýbáte se povrchním kontaktům s jedinci, kteří se snaží upoutat pozornost ze zištných důvodů. Obdivuhodné je, že dáváte přednost přítomnému okamžiku a soustředíte se na důležité věci, aniž by vás rozptylovaly. 

Díky svému pragmatickému přístupu a houževnatosti vynikáte ve svém úsilí. Bez ohledu na to, který z motivů s vámi rezonuje, může porozumění těmto interpretacím poskytnout cenné informace o vašich silných stránkách a vlastnostech. 

Ať už se více shodujete s otevřeností lišky, nezávislostí ptáků nebo pragmatičností ženské tváře, rozpoznání těchto vlastností vám umožní využít je v různých aspektech vašeho života. Až se příště setkáte s optickou iluzí, zamyslete se nad svou prvotní reakcí. Možná odhalíte aspekty své povahy, o kterých jste do té doby neměli sebemenší tušení. 

Zdroje: www.fresherslive.com, www.indiatimes.com, www.komando.com