Jaký obličej, takový charakter

Podle některých psychologů skutečně existuje spojitost mezi tvarem obličeje a klíčovými charakterovými rysy osobnosti. Pokud se chcete dozvědět něco více o své vlastní osobnosti, zadívejte se nejprve do zrcadla a pozorně prozkoumejte, jaký tvar váš obličej má. 

Pokud máte oválný tvar obličeje, jste ambiciózní a praktický člověk. Se svým metodickým přístupem k životu se vám daří dosáhnout všeho, co si zamanete. Slovo "kompromis" vůbec nepatří do vašeho slovníku a jen těžko tolerujete chyby. Své i chyby ostatních. 

Jste nadmíru spravedliví a jakoukoli nepravost se ihned snažíte napravit. Jste zásadoví, v životě vyznáváte přesná pravidla, přesto jste jako lidé nezávislí. V praxi to znamená, že si svá pravidla rádi určujete sami. Milujete přírodu. Tam se cítíte jako ryba ve vodě. 

Lidé s čtvercovým tvarem obličeje jsou známí pro svou tvrdohlavost, nadbytek energie a neustále aktivitní životní styl. Jste velice inteligentní a v každé situaci dokážete analyticky myslet. To se týká jak pracovního, tak osobního života. 

Sedí to?

Ačkoli se ke každé komplikaci umíte postavit čelem, problémům se snažíte předcházet. Právě díky prevenci dosahujete skvělých výsledků v každé oblasti svého života. Jste klidní a rozvážní, na své okolí působíte jako studnice plná moudrých rad a praktických vědomostí. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud patříte mezi ty, jež mají srdcový tvar obličeje, vaší doménou je představivost. V té jste mistr. Hravě si dokážete vyfabulovat takřka cokoli, co chcete. Ne vždy je vám to ale k užitku. Často vás trápí zbytečná panika a strach, že něco nedopadne podle vašich představ. 

Jste kreativní, podnikaví, máte skvělou intuici a za svými cíly jdete stůj co stůj. V tomto ohledu neděláte ani ty nejmenší kompromisy. Jste empatičtí, rádi se staráte o druhé. Je třeba si uvědomit, že ne každý o vaše rady skutečně stojí. 

Lidé s kulatým tvarem obličeje jsou obvykle přátelští a mírumilovní jedinci. Jsou věrnými přáteli. Svým blízkým a rodině věnujete velkou pozornost. Jste pro ně schopní udělat cokoli. 

V kolektivu jste velice oblíbení. Důvodem je vaše velkorysost a snaha pomáhat. Pokud se něco stane, jste první, kdo jedná. Musíte se ale naučit nestavět zájmy ostatních nad své vlastní. I vy jste důležití. 

Zdroje: www.jagranjosh.com, www.jagranjosh.com, littlethings.com