V úterý 12. listopadu úplněk dosáhne své plnosti v ranních hodinách. Dost možná se tedy nevyspíte, jelikož při úplňku se prostě spí špatně. Jeho zvláštní síla navíc způsobuje špatnou náladu a u některých lidí dokonce bolest hlavy.

Síla úplňku má vliv na náladu člověka

Vlivu úplňku se úplně tak předejít nedá, ale dá se na něj alespoň trochu připravit. Přes den určitě nejezte těžká jídla, jelikož po těch se samo o sobě nespí dobře. K večeři dejte přednost salátu, a to nejen v den úplňku, ale o den před ním.

Spánek během úplňku není moc kvalitní

Na noc je ideální si ohřát do hrnku trochu mléka s medem. Pokud nejste zvyklí usínat při úplném tichu, a než upadnete do spánku, hraje vám televize, zkuste relaxační hudbu. Na internetu je dostupná i taková, která frekvence úplňku ruší.

V ten den běžte brzo spát

Co se týká působení úplňku, ovlivnění budou především lidé ve znamení Býka. Citlivé budou zejména orgány jako hrtan, hlasivky, štítná žláza a mandle. Snažte se je nezatěžovat.

Může vás bolet i hlava

Rozhodně byste také měli vědět, čemu se při úplňku vyvarovat. Nestříhejte živý plot, neřezejte stromy a keře, nezaštipujte zeleninu a květiny. Správnou volnou je naopak sbírat kořeny bylin, jelikož mají větší sílu.

Nedělejte žádná zásadní rozhodnutí