Stodola se stal středem pozornosti v krimi dokumentárním seriálu Bez lítosti na Prima COOL, kde se otevřeně vyjádřil k vražedným činům, svému dětství, manželství a pobytu ve vězení. Na poměrně nové video se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

Vzpomínky na vraždění a bezcitný smích

Ve svém rozhovoru pro dokumentární sérii se Stodola nijak netají s detaily svých chladnokrevných vražd. Dokonce se směje vzpomínce na odklízení mrtvého těla, což působí nejen nechutně, ale též vyvolává otázky o jeho emoční stabilitě.

Mnohonásobný vrah se v pořadu dělí o příhodu s odklízením mrtvého těla, nad níž se pobaveně směje, a zcela bez emocí líčí průběh chladnokrevných vražd, které z větší části sám vykonával.

Nebývalá brutalita

Stodolových vražedné aktivity prosluly svým šokujícím rozsahem, brutalitou a také nekompetentností místní policie, která nedokázala profesionálně řešit jejich činy. Chyby ve formálních postupech a ignorování soudních znalců vedly k tomu, že manželé Stodolovi v letech 2001 a 2002 zavraždili celkem osm lidí.

Kvůli chybám ve formálních postupech i ignorování závěrů soudních znalců zavraždili manželé Stodolovi 8 lidí během jednoho roku, konkrétně od listopadu roku 2001 do prosince roku 2002,“píší média.

Rozuzlení krutého řádění

Když byli konečně dopadeni, Jaroslav Stodola se snažil chránit svou manželku Danu, která naopak pokusila svalit vinu za vraždu na něj. Oba byli odsouzeni na doživotí.

Když byli dopadeni, snažil se Jaroslav Stodola svou ženu krýt a vzít všechno na sebe. Dana Stodolová tuto ohleduplnost nesdílela, naopak se na něho pokusila svalit vraždu, kterou spáchala sama.

V současné době je Jaroslav Stodola ve vězení ve Valdicích, kde v rámci dokumentárního seriálu Bez lítosti sdílí své vzpomínky na činy, které šokovaly celé Česko. Jeho smích nad odklízením mrtvých těl a bezcitné popisy vražd však evokují otázky o povaze a duševním zdraví zločince a jeho skutečném postoji k vlastním činům. Výrazně se nezměnil, jen zešedivěl.

Jaký bude dál osud manželů Stodolových? Je možné, že požádají o předčasné propuštění. Mnohonásobným vrahům však soud jen těžko vyhoví...

Zdroje: zoom.iprima.cz, www.lidovky.cz, www.ctidoma.cz