Nejlepší vtipy ze sociálních sítí na téma koronovirus

Eliška Krásnohorská | 21. 3. 2020
Naše oblíbená dálnice D1.
Virus z WU-Changu je strašákem posledních týdnů.
Nakonec se koronavirus dostal i k nám.

Koronavirus je poslední týdny nejdiskutovanější téma na celém světě. Mnohdy úsměvné situace, které vznikají kolem paniky v obchodech, či politice, jsou skvělým materiálem pro vtipné koláže, kterých vznikají stovky. V naší galerii najdete to nejlepší z českého internetu.

Velké pozdvižení vyvolal před pár dny premiér Andrej Babiš, když veřejně na tiskové konferenci vyslýchal ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Řekněte, od koho! Prozraďte jméno! Zvýšeným hlasem tlačil Babiš na ex hvězdu ze Superstar.

Právě tato scénka se okamžitě stala terčem vtipů a koláží. TMBK neboli Tomáš Břínek na toto téma samozřejmě ihned reagoval a jako vždy pobavil celý národ svým skvělým humorem.

Posměch sklidila i absurdní situace, kdy díky panice vyvolané v médiích, Češi vykoupili zásoby mouky, rýže, těstovin a dalších trvanlivých potravin. Kdo si neudělal zásoby včas, a chtěl pouze jeden balíček nudlí pro děti k večeři, měl smůlu, regály totiž zely prázdnotou!

Rychlost viru donutila vládu svolat mimořádné zasedání, kde se dohodli na dalších postupech, jak zamezit šíření nákazy. Aktuálně jsou zavřené školy, divadla, kina a prakticky všechna místa, kde se může sejít více než sto lidí na jednom místě.

Zlaté české ručičky samozřejmě ihned hořce humorné události posledních týdnů přeměnily ve zlato a to díky vtipům. Vybrali jsme pro vás nejlepší koláže o koronaviru za poslední týdny.

Tagy Adam Vojtěch Andrej Babiš koláž