Hrdá Bratislavanka

Přestože pochází z Košic, Milena Minichová (*12. února 1982) miluje Bratislavu, kde žije a jednu dobu kandidovala na starostku, před volbami však odstoupila. „Miluji Staré Město a jeho atmosféru. Bydlím tu už od vysoké školy a ve volném čase se moc ráda po Bratislavě toulám… Mám ráda domácí kavárny a restaurace s příjemnou atmosférou, do kterých se vždy ráda vracím.“  

Když zmínila restaurace, nejdřív prozradíme, jaký má vztah k jídlu. Jak se přiznala loni před bratislavskou konferencí Pro zdraví žen, kterou moderovala, jídlo a stolování má velmi ráda. Dává přednost lehkým jídlům. Její oblíbená kuchyně je asijská, má ráda krevety, pochutná si na chobotničkách, z ovoce miluje mango a avokádo. Ráno a večer vaří, o víkendech dopřává dětem „poctivé“ obědy dle rodinných nebo internetových receptů, navzdory tomu, že její partner, trenér fitness má jen ten „zdravý“ jídelníček.

Následující videoklipu můžete slyšet, jak paní Milena zpívá (2014):

Zdroj: Youtube

„Bouřlivka“

Pokud jde o soukromí, paní Milena to prý na večírcích „umí“ pěkně rozjet a rozhodně se s ní nikdo nenudí. Je ráda středem pozornosti a dokáže upoutat i odvážnými oděvy a hlubokým výstřihem, a tak poodhalit své vnady a postavu. Stejně jako ve filmu i v životě má pestrý život a vztahy, zvláště s muži. Občas si na ní kvůli tomu smlsnul bulvár.

Byla vdaná za podnikatele Andreje Maťka, po dvou letech se však manželství rozpadlo. S dalším partnerem má syna Alexe, ani tento vztah nevydržel dlouho. Její dcera Hana tak má jiného tatínka než bratr. I s jejím otcem se rozešla. Jak se zdá, nijak netruchlila a jen pár dnů po rozchodu už ji objímal její současný přítel.

Hraje a zpívá

Milena Minichová vystudovala hudebně dramatický obor na košické konzervatoři (1996-2002), na VŠMU v Bratislavě, kterou dostudovala v roce 2007 získala titul Mgr. art. Před kamerou se poprvé objevila v českém filmu Doblba (2005). Na Slovensku ji znají nejen z divadelního jeviště, ale také z televizních seriálů. Ještě před Povídej to byl populární Panelák, kde ztvárnila Ukrajinku Oxanu, popularitu jí přinesla role mrchy a zlatokopky Andrey v Druhém dechu, kde se předvedla i v erotických scénách.

Dnes paní Milena nejen hraje a moderuje, ale také zpívá v kapele Milu and band. Věnuje se také navrhování módního sportovního oblečení, které sama předvádí. S kudrnatou hřívou, jakou se pyšnila ve Vyprávěj, v životě půvabnou nestárnoucí blondýnku nespatříme. Má dlouhé rovné vlasy téměř po pas. Miluje hory a sport.

Zdroje: www.csfd.cz, menucka.sk, www.topky.sk, www1.pluska.sk