Výběr lva

Psychologické testy nejsou jen skvělým pomocníkem, jak zahnat chvilky, kdy se nudíme, ale umožňují nám lépe poznat sami sebe. 

Příkladem je i tento obrázek. Je na něm vyobrazených 6 lvů. Ten, který se vám nejvíce líbí a něčím vás zaujme, pak jasně napoví, kdo se k vám nejlépe hodí. 

Přesně řečeno, jaký partner je pro vás ten pravý. Stačí se po dobu několika vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek a vybrat lva, který vás osloví. Možná budete překvapení, jak pravdivé to vlastně je. 

Který je ten váš?

Přiznejte si, že výběr optimálního partnera rozhodně není jednoduchý. Někdy je to jako hledat jehlu v kupce sena. Která se navíc ne vždy vydaří. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

S naším psychologický testem však postoupíte o krok kupředu. Pomůžeme vám zjistit, jak by takový partner pro život měl vypadat. Zní to snadně a věřte, že i je. Jen to vyzkoušet.

Pokud jste zvolili lva č. 1, pak vedle sebe potřebujete někoho, kdo je inspirativní. Nemáte totiž rádi nudu a vyhledáváte člověka, který vás bude posouvat, ne brzdit. Hledáte zkrátka někoho, kdo budete o krok před vámi.

Lev č. 2 znamená, že vedle sebe potřebujete někoho, koho můžete nazvat svou spřízněnou duší. Najít však takového člověka je spíše zázrak. Proto nespěchejte. Dejte si přesně tolik času, kolik je potřeba. Jakmile najdete někoho, s kým ucítíte spojení na duševní rovině, rozhodně udělejte vše, abyste ho získali. Odměnou vám bude naprostá spokojenost. 

Pokud jste zvolili lva č. 3, pak potřebujete partnera, který má jasně stanovenou budoucnost. A to nejen po pracovní stránce, ale také po té životní. Zkrátka hledáte člověka, který neváhá a přesně ví, co chce. 

Lev č. 4 znamená, že vedle sebe chcete člověka, který již dosáhl jistých společenských standardů. Může to být herec nebo politik, pro vás je to ale někdo, kdo vás inspiruje v tom, abyste vy sami byli lepší. Nechcete totiž usnout na vavřínech. 

Výběr lva č. 5 pak představuje člověka, který vedle sebe potřebuje ochranáře. Jste pravděpodobně typ, co se neustále bojí a obává, a tak člověk, který vás ujistí, že vám nic hrozného nehrozí, je pro vás naprostý dar. 

Lev č. 6 pak symbolizuje osobu, pro kterou je nejdůležitějším životním atributem rodina. Neznamená to, že musíte mít dvacet dětí, ale že pouto, které spolu vytvoříte, bude trvat navěky. Oba totiž bezmezně věříte v pohádky. 

Zdroje: namastest.net, abmeyerwood.com, timesofindia.indiatimes.com