Nejpřitažlivější gangster světa: Díky kriminální minulosti dnes vydělává miliony

Redakce | 11. 7. 2019
Jeremy Meeks
Jeremy Meeks
Jeremy Meeks

Možná jste o něm slyšeli. Jeremy Meeks vešel ve známost v roce 2014 poté, co policie města Stockton v Kalifornii umístila na Facebook jeho fotografii pořízenou krátce po zátahu na pouliční gangy. Jeremy měl na svědomí pár loupeží a měl u sebe nelegálně drženou zbraň, to ale návštěvníky policejních stránek nezajímalo. Zato si všimli jeho ocelově modrých, uhrančivých očí...

Fotografie atraktivního kriminálníka se sdílela rychleji než obrázky populárních hollywoodských hvězd. Ženy všech věkových kategorií se do Jeremyho houfně zamilovaly a tvrdily, že je určitě nevinen. Jako člen obávaného gangu Crips však mladý muž neměl u soudu moc šancí na osvobození. Navíc už dříve seděl dva roky ve vězení pro loupež a ublížení na zdraví. Za mříže putoval i tentokrát.

Nejsvůdnější vražedkyně všech dob: I přes doživotí dostává nabídky k sňatku
Magazín

Nejsvůdnější vražedkyně všech dob: I přes doživotí dostává nabídky k sňatku

Na svobodu se dostal v březnu roku 2016. Po celou dobu trestu se však těšil veliké popularitě. Dostával záplavu milostných dopisů i nabídek k sňatku. Mnohem důležitější pro něj však bylo, že si ho všimla světová média. Psaly se o něm články, publikovaly se jeho fotografie, a tak se o přitažlivém vězni dozvěděl i modelingový agent Jim Jordan. Ten Jeremyho navštívil ve vězení a uzavřel s ním smlouvu, díky které se mladý muž nemusel po návratu na svobodu potloukat po ulicích, ale začal si vydělávat jako model.

Nejhorší vraždící pár historie: Henry a Ottis zabili stovky lidí jen pro zábavu
Magazín

Nejhorší vraždící pár historie: Henry a Ottis zabili stovky lidí jen pro zábavu

O rok později se prošel po mole v rámci prestižní módní přehlídky New York Fashion Week, následně byl pozván na světoznámou přehlídku do italského Milána. Pózoval v řadě reklamních kampaní a založil si účet na Instagramu, kde ho dnes sleduje 1,6 milionu fanoušků.

Je nasnadě, že Jeremy skoncoval s gangy a už pár let seká latinu. Zamilované fanynky ale mají smůlu - idol ženských srdcí s kriminální minulostí žije ve šťastném vztahu s přítelkyní Chloe, která mu před rokem porodila syna.