Fotografie atraktivního kriminálníka se sdílela rychleji než obrázky populárních hollywoodských hvězd. Ženy všech věkových kategorií se do Jeremyho houfně zamilovaly a tvrdily, že je určitě nevinen. Jako člen obávaného gangu Crips však mladý muž neměl u soudu moc šancí na osvobození. Navíc už dříve seděl dva roky ve vězení pro loupež a ublížení na zdraví. Za mříže putoval i tentokrát.

Na svobodu se dostal v březnu roku 2016. Po celou dobu trestu se však těšil veliké popularitě. Dostával záplavu milostných dopisů i nabídek k sňatku. Mnohem důležitější pro něj však bylo, že si ho všimla světová média. Psaly se o něm články, publikovaly se jeho fotografie, a tak se o přitažlivém vězni dozvěděl i modelingový agent Jim Jordan. Ten Jeremyho navštívil ve vězení a uzavřel s ním smlouvu, díky které se mladý muž nemusel po návratu na svobodu potloukat po ulicích, ale začal si vydělávat jako model.

O rok později se prošel po mole v rámci prestižní módní přehlídky New York Fashion Week, následně byl pozván na světoznámou přehlídku do italského Milána. Pózoval v řadě reklamních kampaní a založil si účet na Instagramu, kde ho dnes sleduje 1,6 milionu fanoušků.

Je nasnadě, že Jeremy skoncoval s gangy a už pár let seká latinu. Zamilované fanynky ale mají smůlu - idol ženských srdcí s kriminální minulostí žije ve šťastném vztahu s přítelkyní Chloe, která mu před rokem porodila syna.