Zábavný kvíz

Hádanky a zábavné kvízy nejsou jen o pouhé zábavě. Jsou způsobem, jak zbystřit své smysly a naučit se lépe a hlavně rychleji přemýšlet. 

Pravidelným řešením hádanek a kvízů zlepšujete kognitivní schopnosti, učíte se vnímat všechny potřebné detaily a soustředit naplno svou koncentraci. To jsou vlastnosti, které se vám budou hodit kdekoliv v životě.

Nevěříte? Pak si to ihned vyzkoušejte na našem zábavném kvízu. Přinášíme vám jednoduchý obrázek džungle, na kterém je nutné najít skrytého dinosaura. 

Ano, slyšíte dobře. Někde uprostřed džungle je skutečně schovaný dinosaurus. Na vás je zjistit, kde přesně se dinosaurus nachází. 

Na obrázku džungle vidíme především porost, který je pro každou džungli typický. Jsou tu stromy, liány a velké množství zeleně. 

Vidíte dinosaura?

Celým porostem džungle prosvítá denní světlo. Z obrázku je cítit svěží vzduch a vlhkost. Atributy pro každou džungli typické. 

Najdi rozdíly na těchto obrázcích:

Zdroj: Youtube

Náš a jemu podobné kvízy rozhodně nepatří k nejjednodušším. Žádají si bystrou mysl, ale také zapojení logiky a skvělý smysl pro detail. Celý proces hledání dinosaura navíc ztěžuje fakt, že na vyřešení zábavného kvízu máte omezený čas. Pouhých 5 vteřin. 

Musíte tedy myslet rychle a nevynechat žádnou důležitou maličkost, která vás může zavést k cíli. Jen tak máte šanci tento kvíz vyřešit a dinosaura skutečně najít.

Pokud jste rozhodnutí si i přes jistou obtížnost náš zábavný kvíz vyzkoušet, pak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Připravte si všechny své smysly a hurá do práce. 

V okamžiku, kdy se časovač vašich hodinek po 5 vteřinách zastaví, zastavte se spolu s ním. Pokud jste dinosaura objevili, pak vám patří veliká gratulace. Jste mimořádně chytrý a bystrý člověk. 

V případě, že stále nevíte, kde se dinosaurus může ukrývat, nezoufejte. Rádi vám ho ukážeme. Stačí, když se podíváte na obrázek níže. Tam je dinosaurus schovaný v džungli důkladně označený. Už ho vidíte?

Zdroje: www.jagranjosh.com, timesofindia.indiatimes.com, www.indiatimes.com