Zaťatá pěst

Psychologické testy nás baví, zaháníme s nimi chvilky nudy a v neposlední řadě se mnohé dozvídáme sami o sobě. Příkladem je i náš obrázek. 

Jsou na něm vyobrazené tři pěsti. Ta, která kopíruje způsob, jakým pěst zatínáte vy, pak mnoho vypovídá o vaší osobnosti. 

Přesněji o tom, jaký je váš milostný život. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a ihned to vyzkoušejte. Sami uvidíte, jak je to pravdivé. 

Stačí se pod dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a otevřeně si přiznat, jaký je váš způsob, jakým zatínáte pěst. 

Váš milostný život

Podle odborníků je právě způsob, jakým neverbálně komunikujeme, způsobem, jak sami sobě lépe porozumět. Často si navíc ani neuvědomujeme, že to či ono k naším projevům neodmyslitelně patří. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Jakou pěst jste vybrali? Pokud vaše volba padla na pěst č. 1, pak vězte, že jste člověk, který city velmi prožívá a stejnou měrou po nich touží. Přesto se potýkáte s jedním nemilým společníkem a tím je vaše neschopnost city otevřeně vyjádřit. 

Spousta vašich nápadníků tak raději odešla jinam, protože z vás měli pocit, že neopětujete nic z toho, co se vám snažili dát. Opak byl však pravdou. Jen jste se báli říct věci na rovinu. Zkuste to změnit a uvidíte, jak těm, co po vás touží, začnou zářit oči. 

Pokud jste si zvolili pěst č. 2, pak jste člověk se srdcem na dlani. Když se zamilujete, je to se vším všudy a často na to také doplácíte. Do vztahu jdete vždycky na 150%. Máte potíž se odpoutat a často tak trvá měsíce ne-li roky, než zapomenete na nějakou svou nešťastnou lásku. 

Ve vztahu žijete jen pro druhého a chcete s ním trávit veškerý čas. Tak ale zdravé soužití nefunguje. Musíte partnerovi ukázat, že dokážete fungovat i sami. Možná i proto vám zatím moc vztahů nevyšlo, to vám chtěl život jen ukázat, co nejprve musíte zvládnout. Naučit se žít sám se sebou.

Pokud vaše volba padla na pěst č. 3, pak jste člověk, jehož milostný život postrádá jakékoliv hranice. Laicky řečeno to znamená, že ve vztazích snášíte všechno s klapkami na očích i uších a pokaždé, když se vám partner omluví, to akceptujete. 

Vaší slabinou je, že máte až příliš měkké a dobré srdce a narážíte na lidi, kteří toho s oblibou zneužívají. Zkuste to změnit. Možná se to nepodaří hned, odměnou vám však nakonec bude takový partner, který si vás bude vážit. 

themindsjournal.com, www.jagranjosh.com, timesofindia.indiatimes.com