Upřímná žena

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak porozumět sami sobě. Jak zjistit, kdo jsme, kdy nám to "pálí" nebo jak rozumíme ženám! 

Pánové, zbystřete! Tento psychologický test je pro vás jako dělaný. Pokud totiž správně uhádnete, která žena není upřímná, druhému pohlaví rozumíme výborně. 

Stačí se zadívat na několik málo vteřin na náš obrázek a zhodnotit, která žena je upřímná a která nikoli. Pozorujte nejen výraz tváře, ale také řeč těla. Mnohé vám napoví. 

Když lžeme, používáme nenápadné pomocníky, kterými však nevědomky říkáme ostatním, aby nám nevěřili. Na ostatních pak je, aby byli co nejvíce pozorní. 

Neverbální znaky, které člověk vysílá, když neříká pravdu, může nakonec odhalit každý. Nevěříte? Pak si zkuste náš test a zjistěte, jak dobře rozumíte ženám!

Která žena lže?

Zadívejte se pozorně na náš obrázek. Zkuste na malý moment vnímat každičký detail každé ze 4 vyobrazených žen. Která podle vás neříká pravdu? Která ze čtyř žen není upřímná?

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Žena č. 1 rozhodně nelže. Pokud vám něco sděluje, buďte si jistí, že můžete věřit každému slovu. Poznáte to podle dlaní natočených směrem vzhůru. Symbolizují otevřenost. Tu neupřímní lidé často postrádají. 

Žena č. 2 s jistotou lže. Upřímnost byste u ní tedy hledali jen těžko. Co vám napovídá? Jednoznačně oční kontakt. Ten u této ženy chybí. Dívá se kamsi do strany. Dalším znakem ženiny neupřímnosti je pak chytání se za ušní lalůček. Těmito nepatrnými pohyby hledá každý lhář jisté uklidnění ve chvílích, kdy se ho zmocní nervozita. Laicky řečeno se něčeho potřebuje chytnout. 

Žena č. 3 je pak rozhodně tou, které můžete věřit. Nemá před vámi totiž co skrývat. Rukou podepírá bradu a vyčkává, s čím přijdete vy. Buďte se jistí, že pečlivě zanalyzuje vše, co řeknete. Proto buďte sami upřímní. Tato žena před vámi ale nic skrývat nebude. 

Žena č. 4 je pak velká lhářka. Jak to poznáte? Zcela jednoduše! Mezi typické příznaky lháře totiž patří především zakrývání úst, jako tomu je u této ženy, sahání si na nos, nebo škrábání na krku a rukou v okamžiku, kdy se necítí sebejistě. Jak by mohl? Ví přece sám, že neříká pravdu. 

Tak co, pánové, jak dobře rozumíte ženám?

themindsjournal.com, www.scienceofpeople.com, www.surveymonkey.com