Dámy zrozené v následujících znameních zvěrokruhu se neustále trápí. Sledují romantické filmy, čtou červenou knihovnu a sní o velké lásce. Bohužel ji k sobě nepustí – ani kdyby jim ji někdo naservíroval na zlatém podnose. Mají nepřekonatelnou hrůzu z toho, že by jim někdo mohl ublížit. Raději zůstávají single, ale jejich srdce je zaplavené smutkem.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ženy narozené v Býku jsou známé svou přizpůsobivou povahou. Mají svůj jedinečný způsob chápání života a vnímání vztahů. Mají pevně zakořeněné přesvědčení, že žádný vztah není trvalý,  proto se bojí, že se jim jejich milostný život zhroutí. Odmítají mnohá pozvání na schůzky.

Když se tyto dámy zamilují, žijí v neustálém strachu z možného zranění. Jejich srdce se zaobírá otázkou důvěry a odvahy otevřít se nové lásce, ačkoli touží po spojení s druhým člověkem. Takové vztahy pro ně představují jakousi rovnováhu mezi rizikem a touhou po hlubokém vztahu.

Štír (24.10. – 22.11.)

Není žádným překvapením, že se zde ocitly i ženy narozené ve znamení Štíra. Podobně jako ty narozené v Býku, i tyto dámy se snaží předvídat případné nezdary v lásce. Místo toho, aby cokoli riskovaly, raději to všechno vzdají předem. Vyhnou se tak citovému zranění.

Ženy narozené v tomto astrologickém znamení mají přirozený obranný systém, který jim nedovolí si někoho pustit k tělu. I když si uvnitř své duše přejí lásku, uzavírají se a bojují s pocitem osamělosti. Tento permanentní stav často vede k tomu, že zůstávají samy, přestože touží po spojení.

Střelec (23.11. – 21.12.) 

Ženy narozené ve znamení Střelce pečlivě střeží svá srdce jako nejvzácnější poklad. Okolo sebe mají mnoho přátel i nápadníků, ale romantika není v jejich prioritách příliš vysoko. Věří, že zachování volnosti a nezávislosti je pro ně nejlepší cestou k osobnímu štěstí.

Tyto zrozenkyně prožívají silný strach z toho, že by otevření jejich srdce jiné osobě mohlo vést k ohrožení jejich vlastního klidu a stability. Proto se často brání hlubokým citovým propojením a preferují udržovat si svobodu a nezávislost. Uvnitř se ale ve skutečnosti velmi trápí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tento ochranný vzorec uplatňují ženy narozené v Kozorohu. Navenek mohou působit chladně a zdánlivě nezúčastněně. Avšak, skutečnost je zcela opačná. Srdce těchto dam může vzplanout spalující láskou s ohnivou vášní, což je výjimečné mezi ostatními znameními zvěrokruhu.

Nicméně ženy s tímto hvězdným znamením nejsou ochotny riskovat emoční zranění za žádnou cenu. Často se proto rozhodují pro životní cestu, která jim přináší jistotu osamění, ačkoliv by jim štěstí mohlo přinést spojení s jinými lidmi. Zejména s jejich životním partnerem.

Zdroj: The Zodiac Sign Most Likely to Break Your Heart, Astrologers Say — Best Life (bestlifeonline.com)