Jsou naivní, soucitné, obětavé a ke všem jsou milé. Rozdělily by se o poslední sousto, samozřejmě na svůj úkor. Někdy jsou ale tyto dámy tak vlídné a rozdavačné k druhým, že škodí nejen sobě, ale i svým nejbližším. Seznamte se třemi dobračkami zvěrokruhu. 

1. Ryby – Dám i to, co nemám.

Nejvíce naivními ženami jsou podle astrologů Ryby. Jsou od přírody soucitné, bezelstné a velice empatické. Jejich posláním je pomáhat druhým a obětovat se pro ně.  Zapomenou ale snadno samy na sebe. Jsou většinou v roli oběti, nebo mučednice.

Ryby nebývají příliš sebevědomé, možná proto dávají vždy přednost druhým lidem před sebou. Nejsou k sobě vůbec ohleduplné a zanedbávají se. Jejich přílišná důvěřivost přitahuje do jejich života parazitující jedince, kteří se je snaží využívat. 

2. Blíženci – Každému vyhovím.

Komunikativní ženy narozené ve znamení Blíženců jsou obvykle sociálně aktivní. Dělají lidem vrbu a jsou ochotny naslouchat jejich trápení a stížnostem. Je pro ně důležité se zalíbit, takže se všemi souhlasí a nikdy od nich neuslyšíte „ne“.

Tyto ženy nevydrží na jednom místě a potřebují stále nové vjemy. Když potkají někoho nového, hned mu všechno věří, a tak každému naletí. Jsou navíc snadno ovlivnitelné a manipulovatelné. To z nich dělá oběti dominantních jedinců.

3. Kozoroh – Obětuji se.

Kozorožky působí na venek schopně, odpovědně a pracovitě. Jsou báječné hospodyně a služebnice, protože plní rozkazy a přání druhých ještě dřív, než je řeknou nahlas. Tyto ženy jsou duší pečovatelky, ale nechávají se příliš zneužívat ostatními, kteří navíc jejich úsilí ani neocení.

Mají tendenci podřizovat své vlastní potřeby, sny a plány druhým lidem. Jejich přílišná obětavost z nich dělá adeptky na týrané a vykořisťované ženy. Nemají totiž žádnou vlastní hodnotu a sebevědomí. Snaží se všem zavděčit, ale jsou z toho frustrované a vyčerpané. 

Zdroj: www.vogue.in