Najít blízkého člověka, který vás nezklame, může být někdy docela velký problém. Jaké ženy vám tedy budou podle znamení zvěrokruhu oporou za každé situace?

Rak  
22. 6. – 22. 7.


Vždy vycítí, jestli vám něco nechybí a přispěchá na pomoc. Taková je žena narozená ve znamení Raka. Svou obětavost projevuje nejenom v rodinném kruhu, či ve společenském životě, ale také v zaměstnání. Říká se o ní, že je mezi ostatními znameními zvěrokruhu tím nejlepším posluchačem. Prožívají její přátelé krizi? Emocionálně naladěná Račice nechá všeho a soustředí se na to, jak je co nejlépe podpořit. Není pro ni totiž nic horšího, než vidět někoho trpět.

Baterky zásadně dobíjí ve stylu hygge. To znamená, že když si potřebuje vyčistit hlavu, nepůjde do lesa na procházku, nevyrazí na kolo, brusle nebo plavat, ale užije si pravou domácí pohodu. A s touto myšlenkou zařizuje svůj domov, kde všechno funguje a navíc v příjemně pozitivní atmosféře.

Možná proto, že samy občas potřebují doplnit energii, dávají Račice přednost pohodovým lidem. Energetičtí upíři či negativisticky naladění lidé u nich nemají příliš šancí.

Ryby
21.2. – 20.3.

Žena Ryba uchvátí svou tajemnou rybí aurou každého. Působí skromným a laskavým dojmem. Neobtěžuje vás svými problémy a nedělá jí potíže vyslechnout vaše starosti. Vyvolá ve vás pocit, že je zde jenom pro vás.

Své laskavé srdce a dobromyslnost ráda rozdá všem. Bohužel občas i nesprávným lidem. Jako jedno z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu se Ryba ve své dobrosrdečnosti snaží vyhýbat konfliktům. Na druhou stranu ale vše má své hranice, takže když je překročíte, dobromyslná rybka se velmi rychle promění v útočného dravce.

Kromě toho, že je žena Ryba vstřícná, je také romantická. Věří v lásku na celý život. Nenajdete oddanější partnerku, která by byla tak ochotná se pro vás rozdat jako ženy tohoto znamení. A jestli potřebujete mít pocit, že jste neustále milováni, pak je Ryba svými drobnými každodenními radostmi pro vás ta pravá.

Býk
20.4. – 21. 5

Když si představíte býka, nejspíš vás překvapí, že ženy narozené v tomto znamení jsou velmi citlivé a také vášnivé. A to bez ohledu na fakt, zda jde o lásku nebo přátelství. Pro své nejbližší je žena Býk ochotná udělat cokoli.

 Možná nevyřeší vaše trable, ale přijde za vámi klidně v deset večer, i když se právě vrátila ze služební cesty. A nikdy nezapomene na kýbl zmrzliny či jiný vyprošťovák z depresí. K tomu přidá pár dobrých a upřímně myšlených rad, po kterých vám hned bude lépe.

Dobrosrdečnost a laskavost těchto žen může působit poněkud „hlučně“. Mějte ale na paměti, že vše dělají s láskou k vám. Bojují za vás natolik tvrdošíjně, že někdy připomínají tank.

Stejně jako ona jedná na rovinu, vyžaduje upřímnost od svých protějšků. I přes svou ráznost má v sobě spoustu lásky a za své lidi by se rozdala.

Zdroj: astrotalk.com