Zmrzlina versus osobnost

Dr. Alan R. Hirsch, neurologický ředitel Nadace pro léčbu a výzkum čichu a chuti, provedl výzkum, ve kterém zjistil, že jednotlivé příchutě zmrzliny odpovídají odlišným osobnostním rysům.

Pokud jste milovníkem vanilkové zmrzliny, jste člověk, který rád riskuje. Jste impulzivní, energičtí a idealističtí a přijímáte výzvy s postojem „Jen do toho!“ Ačkoli milujete rušný život, ve vztazích upřednostňuejte bezpečí a klid.

Pokud je vaší nejoblíbenější zmrzlinou čokoládová, jste člověk, který je ozdobou každého večírku. Jste okouzlující, přátelští a kreativní a přinášíte radost všude, kam přijdete. Díky své slunečné povaze jste středem pozornosti, ale dejte si pozor, abyste snadno nepodlehli pokušení a nezačali se nudit rutinou.

Pro ty, kteří si pochutnávají na máslovém pekanu, platí, že jsou perfekcionisté. Jste orientovaní na detaily, etiku a pořádek a vynikáte tím, že dokážete věci udělat bez jakéhokoliv nepořádku. Vaším slabinou je neschopnost vyjadřovat své skutečné pocity a vyvarovat se přehnané sebedůvěře.

Pokud jste milovníkem jahodového sorbetu, pak patříte mezi milované, důvěryhodné a pozorné jedince. Ve vztazích se někdy zdáte plaší, jako partneři jste ale nadmíru oddaní, podporující a obětaví. Dejte si však pozor na pesimistický postoj, který čas od času zastáváte.

Lupínky nebo káva

Pokud je vaším favoritem čokoládová zmrzlina s lupínky, jste jednoznačně dobyvatel. Jste velkorysí, ambiciózní a soutěživí, úkoly plníte sebejistě. Váš šarm září při každém společenském setkání. Dejte si však pozor na přílišnou náročnost. A to nejen u sebe, ale zejména u druhých.

Zmrzlina o vás vypoví víc, než si myslíte: 

Zdroj: Youtube

Milovníci banánové jsou empatičtí, laskaví a důvěryhodní - jsou to ideální manželé nebo partneři. Lidé se na vás obracejí s prosbou o útěchu a pomoc, i když někdy se někdy tváříte, že je neposloucháte.

Pro ty, kdo dávají přednost kávové, platí, že jste živá, radostná duše. Jste dramatičtí a koketní, vrháte se do projektů, které však často zůstávají nedokončené.

Pokud je vaší nejoblíbenější zmrzlinou mátová, pak jste člověk mající výdrž. Jste racionální, pravdomluvní a spolehliví, pečlivě plánujete svou budoucnost. I když máte rádi úzké rodinné vazby a jistou dávku benevolence, ve vztazích jste občas trochu tvrdohlaví.

Nadšenci pistáciové jsou vysoce individualističtí a jdou hlava nehlava za svým cílem. Jste jedineční a sví, pyšníte se tím, že jste osobití. Ačkoli vás mnozí milují, můžete být k některým věcem netolerantní a bránit se změnám.

Ačkoliv nás tyto testy plně nedefinují, rozhodně nám pomáhají sami sebe lépe poznat. Ať už jste milovník rizika, večírku nebo perfekcionista, pro každou osobnost se najde nějaký ten kopeček jeho oblíbené zmrzliny.

Zdroje: www.thekitchn.com, medium.com, owlcation.com