Magické léto

Léto je pro každého z nás obdobím zvolnění a potřebné relaxace. Co kdybychom vám ale řekli, že pro některé z vás bude také časem, kdy prožijete v oblasti lásky naprosto úžasné spojení?

Astrologové přišli s tím, že mezi dvanácti znameními zvěrokruhu na pět z nich čeká letní láska, která jim zajistí magické léto. Která znamení to jsou? 

Kozorozi, těšte se!

Prvním znamením, které prožije vášnivou letní lásku, je Kozoroh (22.12. – 20.1.). Je ale potřeba jít štěstí naproti. Choďte víc ven a nebraňte se novým známostem. Mezi nimi skutečně objevíte člověka, se kterým máte šanci prožít zcela výjimečné chvíle. 

Láskyplná energie pro Štíry

Dalším znamením zvěrokruhu, na které čeká magické léto, je Štír (24.10.– 22.11.). Štíři budou přes léto nabití optimismem a sálající energií. Není se proto čemu divit, že budou opačné pohlaví nebývale silně přitahovat. 

Podle astrologů potkají člověka, který změní jejich život k lepšímu o 360 stupňů. Jen je nutné, abyste pro jednou více jednali srdcem a zapomněli na to, co vám radí rozum. 

Letní láska Střelců

Letní lásku prožijí také lidé narození ve znamení Střelce (23.11. – 21.12.). Střelcům se v létě bude štěstí lepit na paty. Kamkoliv přijdou, tam upoutají pozornost. Letní láska tak na sebe nenechá dlouho čekat. 

Znamení zvěrokruhu a co o vás vypovídají:

Zdroj: Youtube

Žhavé léto prožijí také jedinci narození ve znamení Lva (23.7. – 22.8.). Lev je charismatický a sebevědomý člověk, který přitahuje pozornost svou okázalostí a vzhledem. V létě je podle astrologie čeká mnoho životních změn.

Lvi si konečně uvědomí, že od života chtějí víc, než pouhou spokojenost a rozhodnou se jít svému štěstí naproti. Na dovolené potkají záhadného cizince, se kterým je osud spojí dohromady. 

Ze žhavé letní lásky však vznikne víc než pouhý úlet. Lvi mají podle astrologů dokonce šanci najít životního partnera. Jen musí slevit ze svých nároků a nehledat pouze ve vodách jim známých. 

Večírková romance pro Býky

Letní láska a naprosto magické léto je připravené také pro znamení Býky (21.4. – 21.5.). Býkům během letních měsíců otrne a z jindy domácích povalečů se stanou králové a královny večírků. 

Svým přístupem pak k sobě přitáhnou osoby, které dlouho mají v hledáčku, jen se je báli oslovit. Léto je pro ně jako stvořené. Býci na léto pozmění image a konečně sami se sebou budou spokojení. 

Zdroje: www.quartzandclover.com, timesofindia.indiatimes.com, collective.world