Šťastná písmena

Horoskopy jsou víc než zábavnou kratochvílí. Jsou způsobem, jak sami sebe lépe poznat a proniknout do nejhlubších vrstev svého charakteru. 

S horoskopy je od pradávna spojená numerologie. Jak se však ukázalo nyní, to není všechno. Kromě čísel vám štěstí dokáží přinést i písmena. Tušíte, která jsou ta vaše? 

Pro Berany (21.3. – 20.4.) jsou šťastnými písmeny M, B a Ch. Jsou to písmena, která Beranům zajistí nejen slibného partnera, pokud jeho jméno či příjmení bude jedním z těchto písmen začínat, ale také úspěch a peníze v případě podnikání. 

Pro Býky (21.4. – 21.5.) jsou nejšťastnějšími písmeny P a G. Ta Býkům zajistí slávu a uznání. Tato písmena pak Býkům přinesou také výhodné investice a následný zisk. 

Pro Blížence (22.5. – 21.6.) jsou těmi nejšťastnějšími písmeny J a K. Tato písmena budou u Blíženců působit jako mantra, které jim zajistí úspěch kdekoliv, kde si usmyslí. Zejména pak v oborech jako výzkum a účetnictví.

N a B pak zajistí štěstí lidem narozeným ve znamení Raka (22.6. – 22.7.). Tato písmena ukáží Rakům správnou životní cestu a únik od problémů. 

Znáte je?

Lidem narozeným ve znamením Lva (23.7. – 22.8.) přinesou zisk a prosperitu písmena H a V. Především v oblasti obchodu a sportu jim zajistí obrovský úspěch. Lidem narozeným ve znamení Panny (23.8. – 22.9.) přinesou štěstí písmena L a M. Ta Pannám zajistí štěstí v každé náročné situaci. 

Znamení zvěrokruhu a co o vás vypovídají:

Zdroj: Youtube

Váhám (23.9. – 23.10.) zajistí dostatek štěstí zejména písmena S a G. Ta posílí jejich vztahy a splnění všech snů. Štíři (24.10. – 22.11.) by si měli zapamatovat písmena  B a N, která jim přinesou nejen štěstí v práci, ale i v náročných životních zkouškách.

Pro Střelce (23.11. – 21.12.) jsou šťastnými písmeny A a M. Ta jim zajistí úspěch v jakékoliv hře a jakémkoliv vztahu. Štěstí jim pak přinesou také v oblastech jako marketing a reklama.

Kozoroh (22.12. – 20.1.) má podnikavého ducha. Pokud ho spojí s písmeny J a K, může očekávat obrovský úspěch. Tato písmena jsou zárukou rychle vydělaných peněz. 

Pro Vodnáře (21.1. – 20.2.) jsou zárukou štěstí a trefou do černého písmena S a R. Ta jim přinesou štěstí ve vztazích a kariéře. Dařit se jim bude zejména v oblasti strojírenství.

Rybám (21.2. – 20.3.) přinesou štěstí písmena H, D a CH. Ať se pustí do čehokoliv, co se jen letmo týká vzdělání či poradenských služeb, je úspěch díky těmto písmenům zaručený.

Zdroje: www.quora.com, fortuneandframe.com, www.ncl.ac.uk