Zrcadlo, zrcadlo

Psychologické testy jsou vytvořené tak, aby na základě jednoduchých obrázků pomohly rozklíčovat naši osobnost. Příkladem je i náš obrázek se třemi zrcadly. To, které si vyberete, pak rozhodne, jakou máte osobnost. 

Přesněji řečeno tvar zrcadla, který s vámi nejvíce rezonuje, vypoví o vaší osobnosti víc, než byste předpokládali. Pokud stále váháte, jděte to ihned vyzkoušet. Sami uvidíte, jak moc to sedí. 

Obrázek se třemi zrcadly patří mezi psychometrické způsoby, jak ohodnotit různé typy osobností. Tyto způsoby pracují s jednoduchými obrazci, které rozhodnou, kdo přesně jste. 

Laicky řečeno to znamená, že obrázek, v našem případě tvar zrcadla, který s vámi bude nejvíce rezonovat a přitahovat vás, prozradí vaše vlastnosti. Psychometrie však není pouze o tom, co se nám líbí. 

Do svého hodnocení zahrnuje také vzdělání, prostředí, ve kterém žijete, vztahy, práci nebo dokonce kognitivní funkce každého z nás. To také znamená, že s nabýváním životních zkušeností můžeme nyní vybrat zcela odlišné zrcadlo, než které bychom vybrali za 5 let. 

Jaký tvar je ten váš?

Na výběr tedy máte ze třech zrcadel různého tvaru. Vybrat však musíte to, které se vám nejvíce líbí. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si vybrali oválné zrcadlo, pak jste typ člověka, kterému víc záleží na tom, co si o něm myslí ostatní, než co si o sobě myslí on sám. Vždy jednáte pro dobro lidu a často tím zcela opomene své vlastní dobro. 

Takoví lidé se vyhýbají konfliktům jako čert kříži, raději vždy volí smírčí způsob, jen aby s ostatními vyšli. Jsou velkorysí, často však mají sklony k lenosti a nečinnosti. Jsou skvělí posluchači a lidé k nim často chodí pro rady. 

Pokud bylo vaší volbou zrcadlo ve tvaru trojúhelníku, pak máte sklony být občas arogantní. Prioritou vašeho života jste pouze vy. Co na to ostatní, jen málokdy řešíte. Jste sebestřední a úspěch si nikdy předem nepřipouštíte. Je to proto, že dobře víte, že prohrávat neumíte. 

Pokud jste zvolili poslední "obdélníkové" zrcadlo, pak jste skvělý administrativní pracovník. V běžném životě to znamená, že na všechno potřebujete tabulky a přesně vymezená kritéria. Jste dochvilní a loajální. Rádi se skrýváte před davy a pokud už máte být s lidmi, pečlivě si je vybíráte. 

Zdroje: namastest.net, www.quora.com, www.mindful.org