Skrytá stránka povahy

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak se zabavit a taky, jak se o sobě něco nového dozvědět. Co třeba skryté stránky povahy? 

Jistě je všichni máme. Patří k nám totiž stejně jako ty dobré. Není tedy důvod se za ně stydět. Znát je a moci na nich pracovat se určitě bude hodit. 

Příkladem je i náš obrázek. Je na něm vyobrazených 7 různých zvířat temnot. To, které se vám nejvíce líbí a je vám nejblíže, to odhalí. 

Zvíře temnoty, které s vámi nejvíce rezonuje, odhalí, kdo skutečně jste. Už na nic nečekejte, a pusťte se do toho. Je to naprosto přesné!

Zvíře temnoty

Pokud jste si zvolili zvíře č. 1, pak jste člověk, který rád vyčkává. V praxi to znamená, že málokdy reagujete hned. Dáváte si čas na rozmyšlenou. Když už ale zaujmete stanovisko, dokážete být ostrý a nelítostný soupeř. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Výběrem zvířete č. 2 o sobě říkáte, že žijete podle svých představ. Ať se to ostatním líbí nebo ne. Pokud něco považujete za správnou cestu, pak se přesně tím směrem vydáte. Jste individualista každým coulem. 

Pokud jste si zvolili zvíře č. 3, pak jste člověk s velmi rozvinutou intuicí. Dopředu víte, jak se která situace bude rozvíjet a také, jak nejspíš dopadne. Své názory však nikomu nenutíte. Díky tomu jste vždy o krok napřed. 

Výběrem zvířete č. 4 o sobě říkáte, že znáte svou vlastní podstatu. V lidech vzbuzujete velký respekt. Někdy se pohybujete na hraně života a nic vás nezastraší. 

Pokud jste si zvolili zvíře temnoty č. 5, pak každého dokážete dostat přesně tam, kde si ho přejete mít. Ať už je to kdekoliv. Jste lstivý a velice inteligentní člověk. Nikdy však nejdete za hranu a pokaždé se snažíte využívat jen těch metod, které jsou férové. 

Výběrem zvířete č. 6 o sobě říkáte, že jste rozený introvert. Rád trávíte čas o samotě a přátel máte poskrovnu. Vpustíte k sobě jen toho, koho si detailně prověříte. To vám zabere někdy i měsíce. Pokud vám to tak vyhovuje, rozhodně to neměňte. Váš život jsou vaše pravidla. 

Pokud jste si zvolili zvíře temnoty č. 7, pak jste člověk, který je poměrně nebezpečným soupeřem. Dlouho vyčkáváte, než se rozhodnete jednat. Pak jste ale neúprosní. Jakmile víte, že máte pravdu nebo si jdete pro svůj cíl, nedíváte se napravo ani nalevo. 

Zdroje: astrologytests.com, namastest.net, www.jagranjosh.com