Excentrická trojice Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová a Kateřina Kristelová vždy plnila stránky bulváru a bylo celkem lhostejné, jestli všichni pohromadě, nebo každý zvlášť. Řepka ještě jako fotbalový útočník a opora pražské Sparty proslul svými agresívními "blikanci", při nichž nešel pro nadávky a občas ani pro ránu daleko, Kristelová byla dostatečně známá už před seznámením s Řepkou svými nekonečnými diskusemi s bulvárním novinářem Pavlem Novotným a Erbová coby bývalá playmate také nebyla v bulvárním tisku nepopsaný list.

Už tato "popularita" všech tří protagonistů partnerského trojúhelníku dodala spolu s bizarností hlavní zápletky soudního procesu (Řepka se svou současnou přítelkyní Kristelovou loni zinscenoval podání falešných inzerátů, v nichž měla jeho exmanželka Vlaďka Erbová nabízet erotické služby. Ta pak u soudu popisovala, jak jí chodily zprávy od cizích mužů a jak moc ji situace psychicky poznamenala, přičemž za hlavního viníka označovala Kristelovou s tím, že Řepka není ani schopen napsat e-mail) internetovým žertéřům dostatek munice.

Ještě to ale podtrhl rozsudek, který Řepku poslal na šest měsíců do vězení (rozsudek dosud nenabyl právní moci), a konečně i samo Řepkovo jméno, jež se hodilo pro vytvoření paralely mezi fotbalistou a současným premiérem Andrejem Babišem. Ten totiž zbohatl mimo jiné právě na obchodu s řepkou coby dotovaným biopalivem. Na oba dva se jako jeden z prvních zaměřil karikaturista Tomáš "TMBK" Břínek a brzy se přidali další.

Kromě Babiše se do vtipů hodili i další potenciální čekatelé na pobyt v cele, na prvním místě bývalý hejtman Středočeského kraje David Rath za své krabice od vína, na druhé Richard Krajčo za svou hudební produkci, v níž mimo jiné figuruje i píseň Inzerát.

Jak fotbalista, tak jeho současná partnerka Kateřina Kristelová, která byla odsouzena k padesátitisícové pokutě, prohlásili, že se proti rozsudku odvolají. Kauza tak zdaleka nedospěla ke svému definitivnímu konci a dá se očekávat, že i online vtipálci budou mít ještě důvod se k ní vrátit.