Kajínek lidi baví i pobuřuje. Podívejte se, co frčí na sítích

Jiří Kajínek teď s policií zatočí

Jiří Kajínek teď s policií zatočí

Foto: Twitter/Rudolf Mládek

Prezident Miloš Zeman po návratu z Číny asi bude muset ministra financí Andreje Babiše potopit. Hledá si proto nového parťáka. Ten zatím sedí ve vězení, co nevidět ale půjde ven a rovnou do vedení policie. Podívejte se na galerii, čím se baví lidé na sítích. 

Zeman ví, jak provést reorganizaci policie. Po odchodu Roberta Šlachty tak bude Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu šéfovat ten, kdo zná prostředí gansterů a vrahů nejlépe. 

Lidé se na sítích baví

Vládní krize lidi baví. Podívejte se na galerii vtipů

Prezident tak zabije dvě mouchy jednou ranou. Nájemný vrah Kajínek teď má za úkol zlikvidovat Zemanova úhlavního nepřítele, premiéra Bohuslava Sobotku.

Stejně za to může Kalousek.

Kajínek už také získal svůj falešný facebookový profil, kde se objevují posty jako: "Hledám podnájem v Praze, pokud možno ne Pankrác", nebo "Díky všem, kteří mě tento týden na Václaváku podpořili".

Zeman se k věci vyjádřil ve své pravidelné "talk show" Týden s prezidentem, kterou vede v televizi Barrandov s jejím generálním ředitelem Jaromírem Soukupem.

Zdroj: Youtube

Udělení milosti na druhé straně řadu lidí pobouřilo. Například vedoucího oboru Studia nových médií na Karlově univerzitě Josefa Šlerku.

Další populární komentáře s nejvíce "lajky":