Spustil tím lavinu. I ostatní aktivní i vysloužilí veřejní činitelé hledají cesty, jak se lidem nesmazatelně zapsat do paměti. A my už velmi dobře tušíme, jakým směrem se jejich PR specialisté vydají...

David Rath

Zde leží ten, co miloval ženy a peníze. NEZAHYNU OD PRÁCE, NEZEMRU JÁ BÍDOU, NEZALKNU SE V OPRÁTCE, ZEMRU SYFILIDOU.

Miroslav Kalousek

Zde je v posmrtném Hávu pochován státník, který nikdy nepostrádal Šťávu a dokázal i prezidenta rozzuřit k nepříčetnosti. ODPOČÍVEJ V POKOJI, NÁŠ MILOVANÝ SYNKU.

Petr Fiala

CO JSTE VY, BYL JSEM I JÁ, CO JSEM JÁ, BUDETE I VY. Na tomto místě spočívá tělo předčasně zesnulého politika, který nebyl žádný blbec, což se mu v stalo osudným.

Andrej Babiš

Malý príbytok – velký kľud. Fajn spôsob, ako schudnúť... Som pripravený stretnúť svojho Stvoriteľa. Či je môj Stvoriteľ pripravený na poriadný Boží súd, to je druhá vec.

Karel Schwarzenberg

Zde sladce spí člověk, který prospal i celý svůj život. NENÍ SMRTI, ZŮSTÁVÁ STÁLE ŽIVÝ, KDO SPRAVEDLIVÝ BYL A DOBROTIVÝ.

Jiří Paroubek

V těchto místech byl naposled spatřen muž, který jako jediný v novodobých dějinách české státnosti splnil předvolební sliby a spojil se s mimozemskou civilizací. AŤ JE TI KOSMOS LEHKÝ! KDO V SRDCÍCH ŽIJE – NEUMÍRÁ...

Mirek Topolánek

Zde jsou uloženy ostatky člověka, po němž zbylo „velké gulové". ODEŠEL JSI V ÚTLÉM MLÁDÍ, ZVADL JSI JAK BÍLÝ KVĚT, MĚLI JSME TĚ TOLIK RÁDI, ŽE NEMŮŽEM ZAPOMĚT.

Tomio Okamura

MILOVAL JSEM VÁS VŠECHNY, CHTĚL JSEM S VÁMI ŽÍT – JÁ NECHTĚL ODEJÍT... Na tomto místě, v sousedství šintoistické svatyně, byl na základě všelidového referenda rozptýlen popel českého velikána moravsko-japonsko-korejského původu, který byl brutálně ubit rozlíceným davem agresivních syrských běženců. S VDĚČNOSTÍ – SOUMRAK PŘÍMÉ DEMOKRACIE.

Bohuslav Sobotka

V této hrobce jsou uloženy ostatky premiéra, jenž nikdy nepracoval a celý produktivní život dokázal setrvat na státní sociální podpoře. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Pavel Bělobrádek

Zde netrpělivě vyčkává na vzkříšení člověk, který byl v zájmu strany ochoten spojit se i s ďáblem přestrojeným za Bureše. NIKDY NEZAPOMENEME. KLIDNÁ SÍLA.

Zdeněk Škromach

Na této loučce byl rozptýlen popel senátora, jenž se natolik ponořil do sociálních problémů české společnosti, až se tragicky uškrtil v sociální síti (Facebook). PANE, PŘIJMI JEJ SE STEJNOU RADOSTÍ, S JAKOU TI JEJ POSÍLÁME!

Petr Nečas

Na tomto místě zemřel žalem dobrý člověk, který se tragicky zamiloval do ženy, s níž se všichni před ním jen pomilovali. BOŽE, BUĎ K NĚMU MILOSTIV.

Vojtěch Filip

V tomto sarkofágu bylo na věčnou památku uloženo mumifikované tělo advokáta, který do posledního dechu nepřestal doufat v neexistenci posmrtného života a posledního soudu, a to kvůli neustálené judikatuře.

Martin Bursík

Tato lokalita byla ekologicky šetrně přihnojena biomasou z pražského intelektuála, jenž vše lidské považoval za humus.

Václav Klaus

Zde společně se svou tenisovou raketou odpočívá v Pánu velký muž, který nikdy odpočívat nechtěl, nadevše miloval sám sebe, letušky a modrou, nikoliv zelenou planetu. MŮJ NEŽIVOT, VÁŠ PROBLÉM!