10. narozeniny Audioteky: vybírejte ze světových bestsellerů i novinek

Komerční sdělení | 19. 10. 2021

V katalogu najdete přes 6 700 audio děl v podání vynikajících herců a interpretů.

Detektivky, světová klasika, historická díla, ale také komedie, tituly zaměřené na osobní rozvoj nebo pohádky pro děti. Nabídka audioknih je mimořádně pestrá.

Objevíte tu i příběhy v superprodukčním zpracování. Každý má na míru šitý zvukový plán s originálními zvukovými efekty a autentickou hudbou, které podtrhují herecké výkony interpretů. Jako v případě díla Úča musí pryč Lutze Hübnera podle úspěšné hry Divadla Verze. Děj se odehrává na rodičovské schůzce, kde vřou emoce kvůli rapidnímu zhoršení prospěchu, navíc v době, kdy žáky čekají přestupové zkoušky na gymnázia. A viníkem je samozřejmě třídní učitelka, kterou je třeba ihned odvolat! V hlavních rolích září Petra Špalková, David Prachař, Linda Rybová a další výteční herci.

Na www.audioteka.cz ale objevíte spoustu dalších zajímavých titulů. Naše tipy patří těmto:

Chris Carter: Sochař smrti

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco říci, nebo jen mate policii falešnou stopou? Napínavým příběhem provází Jakub Saic.

Steven Pressfield: Ohnivá brána

Strhující vyprávění v podání Martina Myšičky a Marka Holého přibližuje hrdinský boj za svobodu Řecka. Vypravěčem je Xeones – jediný, kdo z řecké armády přežil bitvu u Thermopyl, v níž se Sparťané postavili perské přesile krále Xerxa. Poutavá audiokniha líčí nejen samotnou bitvu, ale i cestu vypravěčovým životem až na samý konec cesty k Ohnivé bráně.

Ještě před zakoupením dostanete možnost si konkrétní dílo poslechnout – u každého najdete ukázku zdarma. Pak už posloucháte v aplikaci Audioteka s řadou užitečných funkcí. A díky podpoře Apple Car Play a Android Auto budete mít z audioknih báječného společníka i na cestách.

Více na www.audioteka.cz.

Tagy Apple audiokniha Bitva u Thermopyl Carlos P. Garcia David Prachař Chris Carter Linda Rybová Petra Špalková Robert Hunter Steven Pressfield