Česko – Nejen oblečení či kosmetiku, ale také ubytování, letenky nebo pojištění, dnes již běžně kupujeme přes internet. Vše potřebné na dovolenou či prodloužený víkend si můžete pořídit výhodněji na usetri.denik.cz díky službě cashback. Ta vám umožní z každého úspěšně dokončeného nákupu získat část peněz zpět.

Při plánování letní dovolené vyzkoušela Ušetři i jednašedesátiletá Marie Korandová, které stránku doporučila známá. „Dozvěděla jsem se od kamarádky, že tak přes internet naplánovala celou dovolenou u moře. Našla si tam všechno možné – hotel, letenky, kufry, pojištění, plavky, opalovací krémy… Prý se jí tak povedlo ušetřit pár tisíc. Tak jsem to chtěla taky vyzkoušet," vysvětluje.

JAK NA TO?

Prvním krokem je zaregistrovat se na usetri.denik.czRegistrace byla jednoduchá, vyplníte pouze e-mail a heslo, žádné složité soukromé údaje," uznává Marie Korandová. Po přihlášení stačí rozkliknout položku Obchody a ukážou se vám jednotlivé kategorie, mezi nimi i cestování. Z nabídky si zvolíte svůj oblíbený e-shop (nebo takový, který bude pro vás výhodný - u názvů se zobrazuje, kolik procent z ceny se vám mohou vrátit) a můžete začít vybírat.

Co se týče ubytování, zákazníci mohou využít třeba portály Booking.com, Chata.cz, Hotels.com, cestovní kancelář Invia a mnoho dalších. „Na dovolenou budu brát vnučku a vnuka, tak jsem hledala nějaké ubytování. Nakonec jsem nám našla pěkný apartmán na jižní Moravě, na čtyři dny za necelých pět tisíc. Z toho se mi potom vrátilo asi 150 korun, což je pěkné, na ulici to nenajdete," popisuje svou první zkušenost s Ušetři Marie Korandová.

JAK CASHBACK FUNGUJE?

Služba cashback funguje zdarma, nakupovat můžete opakovaně a kdykoliv v průběhu roku. Část peněz se vám vrátí z každého nákupu, pokud se na e-shop dostanete ze stránky usetri.denik.cz, kde jste přihlášení. Kolik peněz se vám vrátí, záleží na konkrétním internetovém obchodě, výši cashbacku však vždy víte předem.

Po úspěšně dokončeném nákupu se vám na Ušetři připíše daná částka. Ta vám bude vyplacena na váš bankovní účet kdykoli si řeknete a můžete ji využít na další nákupy. „Není na tom nic složitého. Určitě tento způsob využiji znovu, až zase budu chtít koupit něco přes internet. Výběr obchodů je velký, a každá ušetřená koruna dobrá," potvrzuje Marie Korandová.

PŘES 500 E-SHOPŮ

Na Ušetři můžete vybírat ze stovek e-shopů přehledně rozdělených do kategorií Cestování, Móda a doplňky, Kosmetika a parfémy, Zdraví a jídlo, Elektro, Domácnost, Sport, hobby a zábava a Služby. Najdete zde i ty nejznámější obchody, kde už možná nyní rádi nakupujete, jako je Datart, Teta drogerie, AboutYou, Tescoma, Dr. Max a mnoho dalších. Pravidelnými nákupy s cashbackem tak můžete ušetřit i tisíce korun ročně.