Horkovzdušná fritéza – recenze, která vás potěší

Foto: cz.gorenje.com

Už jste slyšeli o novince mezi fritézami? Je to naprostá bomba, protože dokáže připravit vaše oblíbené smažené jídlo za použití minima nebo vůbec žádného oleje. Fritézy jsou oblíbenými pomocníky v mnoha domácnostech. Ač si někteří myslí, že je smažení v nich velice nezdravé, pravdou je, že i v klasických fritézách se spotřebuje méně oleje než například při smažení na pánvi. Zároveň vám použití fritézy ušetří spoustu času. Pokud si spočítáte, kolik jste ho již prostáli u plotny při smažení řízků, nebudete váhat s jejím pořízením ani minutu.

Kdo nevěří, ať tam běží

Všechny, kteří dosud nebyli příznivci fritézy jistě potěší novinka na trhu, horkovzdušná fritéza. Také milujete smažená jídla a nedokážete se jich zcela vzdát? Pak je tento spotřebič určený právě vám. Vždyť kdo by si jednou za čas rád nepochutnal na smaženém řízku, obalovaném květáku nebo domácích hranolkách? A to nemluvíme o smaženém vánočním kaprovi.

Jak je možné, že lze smažit bez oleje?

Fritéza o objemu až 3,5 litru je vybavena vysokorychlostním konvekčním systémem, který se snadno obejde právě i bez olejové lázně. Bude vám stačit pouhá lžíce oleje, u některých pokrmů se bez něj zcela obejde. Nemusíte se obávat o ztrátu chuti, ta bude pořád stejně báječná.

TIP: Novinka mezi fritézami od Gorenje, která se už nyní osvědčuje mezi uživateli.

Fritéza pod drobnohledem

Tento fritovací hrnec nabízí až devět programů. V každém z nich si můžete nastavit teplotu mezi 80-200 °C. Jsou to programy na klasické smažení řízků či ryby. Ale můžete své kulinářské umění také posunout na další úroveň a vyzkoušet třeba krásně nadýchané koblihy.

Snadné a dostupné

S fritézou si poradí úplně každý, a navíc je dostupná za příznivou cenu. Snadné a intuitivní ovládání na LCD displeji je uživatelsky velice příjemné. Dokonce si zde můžete nastavit i časovač. Jednoduše tedy zadáte požadovaný program, vložíte předpřipravený pokrm a necháte fritézu ať odvede práci za vás. Vy si zatím můžete dopřát chvilku odpočinku, třeba s šálkem horkého čaje nebo kávy.

Akční letáky