Investiční zlato ochrání úspory i během krize

Foto: www.zlate-mince.cz

Po období hospodářského vzestupu očekávají odborníci příchod krize. A její příchod je mnohými předpovídán již na příští rok. Proto je nejvyšší čas myslet na ochranu svých prostředků. A spoléhat se na banky nebo dokonce na uložení peněz v hotovosti doma rozhodně není cestou k úspěchu.

Zhodnocují se jen dobře investované prostředky

Úroky, které nám dnes nabízejí banky, i u těch nejvýnosnějších účtů stěží pokryjí míru inflace. Proto ti, kdo se zodpovědně starají o své finance, volí namísto klasického spoření nějakou formu investice. V posledních letech se dostalo do popředí zájmu nakupování nemovitostí, jejich ceny rok od roku prudce stoupaly. S blížící se krizí je ale třeba počítat s tím, že se realitní trh minimálně zpomalí. A s největší pravděpodobností bude hodnota nemovitostí klesat. Kryptoměny zase patří spíše mezi spekulace; můžeme s nimi sice výrazně vydělat, ale také ze dne na den o vložené prostředky přijít. Naštěstí tu jsou i jiné, zcela zaručené a léty prověřené možnosti.

Zdroj: investicni-zlato.cz

Jak zajistit, aby byly prostředky za všech okolností v bezpečí?

Nejlepší cestou k ochraně úspor je investiční zlato. Zlaté mince a zlaté cihly dobře sloužily již našim předkům. A stejně jako před staletími jsou i dnes zaručenou jistotou. Proč bychom tedy měli jen pasivně přihlížet a napjatě čekat, jak se situace na finančním trhu vyvine, když se nám naskýtá možnost být připraveni i na to nejhorší? A investiční zlato nám umožní přestát i výrazné výkyvy ekonomiky a závažné krize, které dokáží způsobit bankrot dosud skvěle prosperujících podniků a připravit o úspory nejednu zámožnou rodinu. Zlaté mince a zlaté cihly jsou skladné, odolné a můžeme je skladovat doma, v bance, nebo třeba i zakopat. Nepodlehnou požáru ani živelné pohromě. Navíc jsou osvobozeny od DPH a hravě je kdykoli přeměníme na peníze nejen v tuzemsku, ale kdekoli na světě.