KDE V PRAZE USPOŘÁDAT KONFERENCI ČI KONGRES?

Foto: TOP HOTEL Praha

A nejen kongres nebo konferenci – dosadit si za ně můžete také seminář či jinou významnou společenskou akci, v rámci které se setkáte s významnými partnery a novými klienty.

Je naprosto přirozené, že se chcete „blýsknout“ a udělat na ostatní ten nejlepší dojem. A je to právě vhodně zvolené místo, které udělá značnou část práce za vás. Ale na které konferenční prostory Praha vsadit, aby vše dopadlo na výbornou? Sázkou na jistotu je čtyřhvězdičkový kongresový hotel PrahaTOP HOTEL Praha je na vysoké úrovni a prestiž si drží i v očích zahraniční klientely.

Zdroj: TOP HOTEL
TOP CONGRESS HALL s kapacitou až 2 000 míst.

Proč právě TOP HOTEL Praha?

Pokud hledáte kongresové centrum Praha, které je na první pohled jedinečné a nevypadá stejně jako většina ostatních míst, nebudete litovat. TOP HOTEL Praha se nachází na dobře dostupném a přitom dostatečně klidném místě s dobrým dopravním spojením na centrum metropole. Nabízí kapacitu až 5000 kongresových míst a možnost ubytování ve více než 800 pokojích a apartmánech, což z něj činí ideální místo i pro velkolepé akce.

A zatímco do největšího kongresového sálu Praha s rozlohou 1420 m² se vejde až 2000 lidí, nejmenší sál s kapacitou 100 lidí patří mezi ideální prostory pro školení.

Zdroj: TOP HOTEL

Špičkové služby a exkluzivní interiéry

TOP HOTEL Praha disponuje restauracemi a bary, wellness zónou, příjemným prostředním japonské zahrady a rozlehlým parkovištěm pro 800 automobilů a 50 autobusů. Za své kvality získal mnohá ocenění – např. HOTEL ROKU 2019 v soutěži CZECH HOTEL AWARDS v kategoriích Nejlepší čtyřhvězdičkový hotel a Nejlepší kongresový hotel v regionu.

TOP HOTEL Praha vyniká také pro podmanivé prostředí – společné prostory zdobí množství uměleckých předmětů a stylových dekorací: fresky, obrazy známých umělců či velkoplošné kamenné desky až z dalekého Nepálu.

Zdroj: TOP HOTEL

Chcete se o dozvědět více, případně si rovnou rezervovat sál? Pokračujte na www.tophotel.cz.

Zdroj: TOP HOTEL
Kongresový sál I.